Zajímavosti

Divoká rozlučka Lely se svobodou. Vyslechla si nechutné urážky

Divoká rozlučka Lely se svobodou. Vyslechla si nechutné urážky
Lela Ceterová | Zdroj: Profimedia

Lela Ceterová si před svatbou s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou v pátek užila rozlučku se svobodou. Zároveň slavila 33. narozeniny, a tak jí vizážistka vytvořila speciální make-up. Lidé její vizáž na sociálních sítích ztrhali. Snoubenec Lelu nakonec na party překvapil svou návštěvou.

"Mít rozlučku se svobodou, to je jen jednou za život, i když je to na mé 33. narozeniny," napsala v pátek na svém instagramu Lela. "Těším se na všechny svoje kamarádky, které dnes mohly přijít a stráví se mnou krásný večer. 'Holčičí party' za chvíli začíná," těšila se.

Její vizážistka jí dokonce připravila speciální růžový make-up. Ten se ale jejím fanouškům moc nelíbil. "No méně je více, paní Lelo," napsala jedna z fanynek. "Mně se líbíte přirozená a ne takto. V jednoduchosti je krása," vzkázala jí další. "Tváří se jako když jde na porážku, s tím ksichtem se ani nedivím," zaútočil uživatel, který Lelu zjevně v lásce nemá. Podle jiného fanouška ale vypadala jako panenka.

Související obsah

Své ano si s Karlosem mají říct už za měsíc. Slavný bojovník se na rozlučce se svobodou dokonce sám objevil. "Na rozlučku se přišel podívat i můj úžasný manžel. Přišel si pro polibek od budoucí manželky," okomentovala Lela fotku, na které se s ním zuřivě líbá.

Karlos Vémola nedávno zhodnotil výkon bojovníka Jiřího Procházky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz