Krimi

Muž měl v Praze osahávat ženy. Nejmladší z nich bylo 14 let

Údajného sexuálního devianta dopadla na začátku června pražská kriminální policie. Během jednoho měsíce měl napadnout čtyři ženy, jedné z nich bylo pouhých 14 let. Obětí ale může být více.

Policie zadržela cizince, který měl podle ní v Praze sexuálně napadnout nejméně čtyři ženy. V souvislosti s případem zveřejnila také dva videozáznamy. Na prvním je vidět, jak muž sleduje na ulici ženu. Právě ta má být jednou z jeho obětí. Na dalším videu je podezřelému vidět do obličeje.

Tvář podezřelého policisté záměrně ukazují, i když ho už dopadli. Doufají totiž, že by ho mohly poznat další případné oběti. Zatím kriminalisté 29letému muži přičítají čtyři útoky, a to převážně v Praze 6 v okolí ulic Vostrovská, Soborská, Šárecká a Tobrucká.

Související obsah

Muž měl své oběti nejprve sledovat, pak se k nim přitisknout a osahávat je. Nejmladší poškozené bylo teprve 14 let. Během útoku prý podezřelý nemluvil. A jakmile začaly napadené křičet, utekl.

"Cizinec je stíhán vazebně a v případě odsouzení mu hrozí za trestný čin znásilnění ve druhém odstavci až desetiletý pobyt za mřížemi," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina. Policie nyní žádá další případné oběti tohoto muže, aby se ozvaly na linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz