Co nás čeká

Horoskop na pondělí 27. června: Dnešní události vám změní život

Horoskop na pondělí 27. června: Dnešní události vám změní život
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Nebojte se změn! Hvězdy vás ochrání a změny budou k lepšímu. Čekejte dnes radostné události, které mohou změnit váš život. Můžete se potkat s někým, kdo přinese do vaší práce nové výzvy a potenciální úspěchy. Vaše komunikační schopnosti jsou dnes na vrcholu a vystřelí vás vstříc novým a úspěšným jednáním.

Beran

Pondělní rozjezd nepřehánějte a raději nechte zataženou ruční brzdu. Může se stát, že pokud přepálíte začátek, začnete dělat chyby. A na konci týdne pak budete mít dost práce s jejich napravováním. Snažte se tedy být v pohodě a nic neuspěchat.

Býk

Dnes předvedete neobyčejné pracovní nasazení. Kolegové ocení vaše týmové cítění a šéf zase vaši schopnost tvrdě pracovat, když je to potřeba. Ve výsledku to bude velice úspěšný den, i když na jeho konci padnete vyčerpáním. Tato námaha se ale vyplatí.

Blíženci

Čekejte dnes radostné události, které mohou změnit váš život. S největší pravděpodobností se dnes nečekaně setkáte s někým, kdo přinese do vaší práce nové výzvy a potenciální úspěchy. Některé z vás také může čekat velmi úspěšná pracovní cesta.

Rak    

Dnešní den je pro vás jedním z nejvhodnějších k seznámení, milí Ráčci! Objekt svých snů můžete potkat zejména v cizině, ale také může být tato osoba na návštěvě ve vašich končinách. Každopádně jde o setkání opravdu velmi neobvyklé, až mysteriózní!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Nečekaná práce navíc vás otráví a znechutí. Nenechte si však zkazit náladu. Lepší bude, když se do otravných povinností pustíte co nejdříve. Čím dříve začnete, tím dříve budete hotovi. A tím více volného času ušetříte. Někdy se člověk musí přemáhat.

Panna 

Vaše komunikační schopnosti jsou dnes na vrcholu a vystřelí vás vstříc novým a úspěšným jednáním. Nedá vám příliš práce přesvědčit kohokoliv o čemkoliv. Je to den, který je vhodný nejen pro obchod, ale také zkoušky a prezentace projektů.

Váhy  

Vedle intelektuálního napojení na svého partnera dnes vnímáte i silnou magnetickou přitažlivost. Pokud jste dosud nenašli toho pravého, počítejte s velkou šancí ho potkat. Poznávacím znamením je sečtělost a živé vystupování, mějte oči na stopkách!

Štír     

Dnes je velká pravděpodobnost, že vás nadřízený pochválí nebo navrhne vaše povýšení. Můžete také podepsat velmi výhodnou smlouvu se zahraniční firmou a rozšířit své kariérní obzory. Nebojte se změn! Hvězdy vás ochrání a změny budou k lepšímu.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Zažijete menší trapas, který vás rozhodí po celý zbytek dne. Přesto se nakonec svému legračně neobratnému počínání zasmějete. A nakonec se stane jen veselou historkou, kterou pobavíte své přátele. Takové věci se stávají každému, člověk není stroj.

Kozoroh         

Jste spontánní a často vás to přivádí do potíží. V určitém směru je pro vás přirozenost výhodou, u některých rozhodnutí je ale třeba opravdu přemýšlet. Pokud si lépe neohlídáte své výdaje, mohla by vás vaše rozhazovačnost dostat do nepříjemné situace.

Vodnář          

Sice to na první pohled vypadá, že v práci se vám nedaří, nemyslí vám to a ani se vám nechce do větších akcí, ale to vás Mars v Beranu nechává záměrně vydechnout. Po náročných týdnech plných úkolů je třeba, abyste si odpočinuli a také svou práci zrevidovali.

Ryby  

Nemůžete se stále zařadit do pracovního procesu, protože máte hlavu plnou své drahé polovičky? Ano, láska vás teď ovládá bez ohledů na pracovní dobu. Proto si dnes raději v práci neplánujte žádné náročné úkoly, abyste nedělali nějaké zbytečné chyby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz