OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

AURES Holdings získal ocenění CZECH TOP STAR za dlouhodobě stabilní ekonomické výsledky

AURES Holdings získal ocenění CZECH TOP STAR za dlouhodobě stabilní ekonomické výsledky
Zdroj: AAA auto

Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Driverama, se letos v žebříčku největších firem CZECH TOP 100 s loňskými tržbami 22,6 miliardy korun umístila na 39. pozici. Již sedmým rokem v řadě se tak drží v první padesátce největších tuzemských společností. Skupina, která letos slaví 30 let na trhu, zároveň získala zvláštní ocenění CZECH TOP STAR za dlouhodobě stabilní ekonomické výsledky.

Slavnostního zveřejnění žebříčku ve Španělském sále Pražského hradu se zúčastnila generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti AURES Holdings Karolína Topolová spolu s provozním ředitelem Petrem Vaněčkem a dalšími významnými členy vrcholového managementu. „Vážím si toho, že CZECH TOP 100 každoročně oceňuje úspěšné společnosti na českém trhu. Každé takové ocenění je motivací a inspirací pro další podnikatele, čeho se dá dosáhnout. Zároveň to ale beru jako závazek být další rok zase o něco lepší,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatelE mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Driverama.

AURES Holdings je součástí žebříčku CZECH TOP 100 již řadu let, posledních sedm let se navíc drží v první padesátce. Důvody ke stabilní účasti v žebříčku Czech TOP 100 vidí AURES Holdings zejména ve zvyšování objemu zobchodovaných vozů, které jsou v poslední době rekordní.  byl v loňském roce rekordní v celé historii společnosti, i díky diverzifikaci podnikatelských aktivit. „Přestože situace na automobilovém trh není po dvou letech pandemie a s aktuální situací na Ukrajině růžová, prodeji ojetých automobilů se výjimečně daří. V loňském roce jsme prodali rekordních 86 571 automobilů, letos za první čtvrtletí pak 21 787 aut, což je rekord za první čtvrtletí za celou dobu existence společnosti,“ doplnila Topolová.

Skupina navíc získala právě za své výsledky zvláštní ocenění CZECH TOP STAR. To uděluje CZECH TOP 100 každoročně společnostem, které charakterizují zejména stabilně vykazované výborné ekonomické výsledky. Tuto cenu zároveň získaly i společnosti Passer Invest nebo Centropol, které jsou již také tradičními firmami na českém trhu.

 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz