OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

AAA AUTO a Mototechna se staly oficiálním partnerem Mistrovství Evropy žen do 19 let

AAA AUTO a Mototechna se staly oficiálním partnerem Mistrovství Evropy žen do 19 let
Zdroj: AAA auto

Skupina AURES Holdings, která se v roce 2016 stala jako první prodejce ojetých automobilů oficiálním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže u nás, podpoří Mistrovství Evropy žen do devatenácti let, které začíná dnes a poběží až do 9.7.2022 v Ostravě. Účastníky turnaje tak vozí 28 automobilů z nabídky AAA AUTO a Mototechna v celkové hodnotě patnácti milionů korun, a to po celou dobu trvání turnaje.

„Naše společnost byla vždy úzce navázána na fotbal jakožto nejoblíbenější český sport. Podpora českého fotbalu, ať už klubů nejvyšší fotbalové soutěže nebo právě dílčích mistrovství, se nám z dlouhodobého hlediska osvědčila jako funkční marketingový nástroj. Díky spolupráci se dostaneme mezi fanoušky přímo na stadiony a naše značky se přibližují více koncovým zákazníkům,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna. Značky skupiny tak budou vidět v průběhu celého fotbalového Mistrovství Evropy hráček do 19 let nejen na automobilech, ale také na stadionech a v přímých přenosech České televize.

Skupina zapůjčí společnosti STES celkem 28 automobilů různých značek a typů karoserie v celkové hodnotě téměř patnáct milionů korun. Vozy budou převážně převážet účastníky turnaje, tedy rozhodčí, zástupce UEFA a jednotlivých týmů z letiště, do hotelu nebo na stadiony. „Logistická pomoc je pro nás při organizování tohoto typu soutěže zásadní. Jsme rádi, že jsme se opět mohli spolehnout na skupinu AURES Holdings, která nám díky široké nabídce mohla nabídnout vozy, které jsme potřebovali. Dlouholeté spolupráce si moc vážíme,“ uvedl Tomáš Neumann, člen představenstva STES.

Široká veřejnost i zaměstnanci se zároveň v soutěžích na sociálních sítích a v rámci interní komunikace budou moci na Mistrovství Evropy hráček do 19 let osobně podívat díky soutěžím o vstupenky, které budou postupně nabídnuty do oběhu. „V naší společnosti je velké množství fanoušků fotbalu a již nyní vím, že se mnozí z nich do soutěže rádi zapojí. To, jak je u nás fotbal oblíbený, potvrzuje i letošní již patnáctý ročník zaměstnaneckého fotbalového ChampionÁÁÁtu, kterého se účastní vždy zaměstnanci ze všech zemí, kde působíme. V současnosti operujeme v pěti zemích, kde provozujeme na 60 poboček,“ doplnila Topolová.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz