Domácí

Požár náklaďáku zastavil provoz na Pražském okruhu. Auto vezlo historický tank

Požár náklaďáku, který převážel historický tank, zastavil v pondělí odpoledne provoz na Pražském okruhu na 62. kilometru ve směru na Plzeň nedaleko sjezdu na Běchovice. Podle informací pražských hasičů nebyl tank ohněm poškozen. Příčinou by měla být technická závada na nákladním vozidle.

Pražští hasiči zasahovali v pondělí okolo jedné hodiny odpoledne u požáru nákladního vozidla. To převáželo historický tank. Požár a zásah hasičů blokoval dopravu na Pražském okruhu na 62. kilometru ve směru na Plzeň nedaleko sjezdu na Běchovice. 

Hasiči likvidovali požár pomocí dvou vodních proudů. "Tank nebyl požárem poškozen, příčinou byla technická závada na podvozku tahače," uvedli hasiči na svém twitterovém profilu. Tank prý nebyl ve vlastnictví Armády České republiky, ale v soukromé sbírce.

Související obsah

Není to poprvé, co na Pražském okruhu hořel tahač, který vezl tanky. Při srážce vězeňského autobusu, tahače vezoucím dva tanky a osobního auta zemřel v roce 2019 jeden z dozorců, který se zrovna v autobuse nacházel. Dalších šest lidí se tehdy zranilo. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz