Zajímavosti

Žhavá novinka letošního léta je tady! Hraná reality show startuje na Voyo

Nová show světového formátu v pondělí začíná na Voyo a o týden později na Nova Fun. Sledujte hranou reality show Praha – den & noc, která představí divákům tu nejrozjetější partu ve městě.

Od pondělí bude Praha žít dnem i nocí, a to každý všední den! TV Nova si totiž pro své diváky připravila žhavou novinku letošního léta, a to novou hranou reality show Praha – den & noc, která na Voyo odstartuje prvním dílem. Diváci budou mít možnost sledovat osudy mladých lidí, kteří spolu bydlí ve velkém bytě kousek od Václavského náměstí a přišli si do Prahy plnit své sny.

Majitelem bytu je o něco starší Joe, který má rád společnost, a tak se rozhodl nevyužité pokoje v bytě v Opletalově ulici pronajmout. Spolu s ním tam žijí atraktivní hasič a začínající fotograf Marek, sexy barmanka Leyla, "partyboy" Olda, vždy spolehlivá Aňa a ambiciózní influencerka Sofi. O poslední volnou místnost má zájem atraktivní Míša, která přijela do Prahy prorazit coby divadelní herečka.

Související obsah

​Ti všichni prožívají každodenní radosti i strasti, touží po lásce, perou se se životem a zároveň si ho užívají plnými doušky. Působí jako sehraná parta, ale často to u nich doma pořádně vře. Rozbuškou nejrůznějších emocí bude právě Míšin příjezd, který odhalí lovestory týkající se jí a Marka.

Základem nového denního formátu je propojení dvou oblíbených televizních žánrů. Postavy v show ztvárňují neherci, kteří dostanou před natáčením jen bodový scénář. Ten nastiňuje pouze základní dějové linky a situace. Dialogy a vzájemná interakce jsou už pouze na samotných aktérech. Do postav tak jejich představitelé musí vložit obrovský kus sebe.

Související obsah

​"Praha – den & noc je jednoduše ten typ show, kde prostě chcete vědět, jak to dopadne. Kdo se s kým nakonec sejde, rozejde, jestli se v dalším díle fakt pohádají nebo jestli tu ostudu, co udělali v noci na párty, někdo vážně viděl. Reálné prostředí ulic a autentické reakce hlavních představitelů stírají linku mezi skutečností a fikcí," dodává producentka TV Nova Eva Krutáková.

V prvních dílech hrané reality show Praha – den & noc se diváci seznámí s hlavními postavami, jejich přáteli i rodinou. Hned v prvním týdnu dojde na lásku, zlomená srdce, vášnivé hádky, velká rozčarování i na boj o dceru a rvačku v nočním klubu.

Praha – den & noc startuje na Voyo v pondělí, kde bude ke zhlédnutí každý všední den. Diváci tuto hranou reality show budou moci sledovat také na Nova Fun, a to od 11. července vždy od pondělí do pátku ve 21:40.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz