Zajímavosti

Letní duet Bagárové a Bendiga. Monika se svěřila, proč si s ním tolik rozumí

Titulní píseň k novince Praha – den & noc nazpívali Monika Bagárová a Jan Bendig. V pondělí měl televizní premiéru také videoklip s názvem Město, který k písničce natočili.

Jaké by to bylo léto bez pohodového letního singlu, který navodí pravou prázdninovou atmosféru? Ten letošní nazpívali Monika Bagárová a Jan Bendig, kteří se znají téměř třináct let. Poprvé se potkali v roce 2009 v populární soutěži Česko Slovenská SuperStar a od té doby jsou přáteli.

Pro Moniku byla nová práce velkou radostí, a to nejen díky spolupráci s Honzou. Po období, kdy se naplno věnovala rodině a mateřství, se vrhla opět do práce. Kromě koncertů, které právě absolvuje se svou kapelou, a nahrávání nového alba, byla pro ni práce na duetu vítanou změnou.

Související obsah

​"Písnička je krásná. Bylo to docela narychlo a museli jsme si pořádně máknout. Ale věříme, že se bude našim fanouškům líbit," svěřila se Bagárová hned po natáčení ve studiu. "Je to trošku jiný feel, než děláme, ale jsme moc rádi, že jsme součástí tohoto projektu," dodala.

"Spolupráci s Monikou miluju, protože to je na kamarádské bázi. To, co se nám nelíbí, si řekneme na rovinu, jsme prostě parťáci," prozradil Bendig. "Ano, stačí jeden pohled, a už víme," směje se Monika.

Související obsah

​Píseň vznikla na motivy originálu z bulharské verze ústřední melodie k projektu, českým textem ho obdařil kreativní producent hrané reality show Praha – den & noc Vítek Pokorný.

Ve videoklipu jsou také ukázky z show Praha – den & noc, kde řeší lásku její hlavní aktéři – atraktivní Marek, pohledná Míša, sexy Leyla, rázná Aňa, přitažlivá Sofi, pohodář Olda a sympaťák Joe. Všichni chtějí milovat i být milováni, ale ne každému se jejich velké přání splní.

Sledovat show Praha – den & noc můžete každý všední den na Voyo a o týden později na Nova Fun. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz