Domácí

Sanitka spěchala k pacientovi, nedojela. Při srážce s kamionem se zranili tři lidé

Sanitka spěchala k pacientovi, nedojela. Při srážce s kamionem se zranili tři lidé
Sanitka havarovala u Souše na Mostecku | Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Vážná nehoda ve čtvrtek dopoledne uzavřela silnici I/27 mezi Mostem a Litvínovem. U Souše se srazila sanitka s kamionem. Zranili se celkem tři lidé, stav jednoho z nich by měl být vážnější. Co přesně se stalo, policisté nyní zjišťují. Podle mluvčího záchranářů sanitka před kolizí mířila za pacientem.

Vážná nehoda mezi Litvínovem a Mostem se stala ve čtvrtek okolo deváté hodiny ráno. Na místo neštěstí vyrazily všechny záchranné složky. "Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě sanitky a kamionu u Souše na Mostecku. Tři lidé se zranili, jednoho z nich hasiči z havarovaného vozu vyprostili," uvedl mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

"V současné době policisté ještě zasahují na pozemní komunikaci I/27, kde došlo ke střetu dvou vozidel. Na místě je i vrtulník," dodal pro TN.cz dopoledne mluvčí policie Václav Krieger.

Související obsah

​Předběžné zprávy podle něj hovoří o jednom lehčím a jednom vážnějším zranění. Mluvčí záchranářů však do detailů zacházet nechtěl. "Mohu potvrdit, že v dopoledních hodinách došlo k nehodě sanitního výjezdového vozu Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje mezi Mostem a Litvínovem. Došlo tam ke srážce s nákladním vozem. Bližší informace k této události vzhledem k počínajícímu vyšetřování v tuto chvíli nemůžeme poskytnout," vysvětlil Prokop Voleník.

Dodal pouze, že sanitka žádného pacienta nevezla. Za jedním ale mířila. K jak vážnému případu však záchranáři spěchali, také není jasné.

Silnici nechali policisté obousměrně uzavřít. 

Sanitka, která vezla pacienta, srazila v Ústí chodce. Na místě zemřel (02/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz