Domácí

Martu Kubišovou zradilo zdraví: Akutní převoz do nemocnice

Martu Kubišovou zradilo zdraví: Akutní převoz do nemocnice
Zpěvačka Marta Kubišová Zdroj: Profimedia

Marta Kubišová (79) je v nemocnici. Slavnou zpěvačku měli podle informací TV Nova hospitalizovat kvůli akutní perforaci střeva. Na zdravotní problémy si stěžovala už před měsícem.

Zpěvačku Martu Kubišovou měli hospitalizovat v noci na pátek. Podle informací TV Nova ji postihla perforace neboli protržení tlustého střeva.

Informaci, že je Kubišová v nemocnici, potvrdila šéfka Ligy na ochranu zvířat Dagmar Kubištová. Legenda české hudební scény je její čestnou členkou. "Zpráva o tom, že paní Marta Kubišová je v nemocnici, nás opravdu moc zasáhla, protože je to dlouholetá členka naší organizace, velká milovnice zvířat. Známe ji osobně, protože jezdila do našeho útulku pravidelně," uvedla.

"Moc jí držíme palce, posíláme jí všechnu energii, aby se brzy uzdravila a brzy se vrátila ke své rodině a svým zvířátkům," doplnila Kubištová.

Související obsah

Není jasné, zda musela Kubišová kvůli protržení střeva podstoupit operaci. Pokoušeli jsme se s ní spojit, má však vypnutý telefon.

Už v červnu si zpěvačka stěžovala, že není v nejlepší kondici. Když jí pražský primátor předával medaili čestné občanky metropole, udělalo se jí špatně a musela rychle odejít domů. "Bylo mi strašné horko a zdálo se mi, že tam není vzduch. Bylo mi hodně, hodně špatně. Špatně snáším teploty," řekla tehdy.

Podívejte se na rozhovor s Kubišovou o zdravotních potížích (06/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz