Zajímavosti

Rodina má dvě varné konvice. Bizarní použití druhé by prý mělo být nezákonné

Mít v domácnosti dvě rychlovarné konvice není samo o sobě nijak zvláštní. Jedna rodina však odhalila, co dělají s tou druhou. Jejich podivný způsob šokoval celý internet a strhl obrovskou debatu, zda je to normální.

Jedna žena na sociálních sítích sdílela, jakým způsobem doma používají druhou rychlovarnou konvici. Chtěla získat podporu, protože si všichni její přátelé myslí, že je bláznivá. Zastání se však nedočkala, lidé reagovali zděšeně.

"Nedávno jsem se na to ptala svých přátel a všichni říkali, že moje rodina je celá šílená. Zajímalo by mě, jestli někdo dělá to samé?" začala příspěvek nevinnou otázkou.

Související obsah

"V naší kuchyni máme dvě varné konvice. Jednu na vaření vody a jednu na ohřívání polévky. Díky varné konvici je proces jednoduchý a snadný, myslela jsem, že to dělá většina lidí," pokračovala v příspěvku originální hospodyňka.

"Používá ještě někdo takovou rychlovarnou konvici? Je to pro mě úplně normální a rozumné, ale zdá se, že si to nikdo nemyslí," hledala mezi uživateli sociálních sítí zastání, informoval portál Mirror.

Související obsah

Ženin dotaz však zaplavily nevěřícné komentáře, protože ostatní komentující nikdy nenapadlo konvici takto použít. Začali se o příběh hlouběji zajímat a ptali se, proč žena na polévku nepoužívá mikrovlnnou troubu a jak těžký je proces čištění konvice.

"To je jedna z největších výhod, mikrovlnka pojme zlomek polévky, která se vejde do konvice. Špína a pachuť není problém, konvici často myjeme a v případě potřeby používáme trik s vařící vodou. Vážně to dává smysl," hájila se žena a dodala, že jen domácí polévku vaří v hrnci.

Související obsah

Následně se strhla vlna sarkasmu a odsudků. "Jsem s tebou na 100 %, až na tu část, kdy používáš rychlovarnou konvici na polévku," napsal sarkasticky jeden z uživatelů. "Ne, tohle je vážně, vážně špatné a v některých zemích možná i nezákonné," přidal se další.

"Jo, děláme to. Máme také třetí konvici na výrobu lasagní," střílel si z ženy další diskutující.

Podělte se o svůj názor v anketě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz