Zahraničí

Tragický den na oblíbené pláži. Ženu probodl odfouknutý slunečník

Tragický den na oblíbené pláži. Ženu probodl odfouknutý slunečník
Ilustrační obrázek Zdroj: profimedia.cz

Smutný konec měl pro Američanku Tammy Perreaultovou den na pláži v Jižní Karolíně. Do hrudníku se jí totiž zabodl slunečník, který vítr vytrhnul ze země. Život 63leté ženě nezachránil ani rychlý převoz do nemocnice.

Tragicky skončil odpočinek na pláži v americké Jižní Karolíně. Vítr tam nadnesl slunečník, který se zabodl do hrudníku 63leté Tammy Perreaultové. Ta byla podle webu Newsweek převezena do nemocnice, kde ale zemřela.

Na této pláži přitom platí speciální pravidla ohledně slunečníků. Například nesmíte svůj slunečník postavit do tří metrů od již vytvořené řady slunečníků. Ty musejí být i pevně připevněny a nesmí bránit plavčíkovi ve výhledu.

"Poryv větru unášel slunečník vzduchem. Ten letěl a letěl. Všichni křičeli, ať se skrčíme. My jsme to udělali, ale ona bohužel byla v dráze letu," vysvětlila pro web WMBF News Tammyina kamarádka Sherry Whiteová.

Související obsah

"Byla to ta nejvíce milující a nejlaskavější osoba, jakou jsem kdy poznala. Nikdy o nikom neřekla špatné slovo. Vždycky měla ostatní na prvním místě a s manželem byli nerozluční," pokračovala Sherry.

Zranění spojená se slunečníky nejsou ve Spojených státech neobvyklá. Mezi lety 2010 až 2018 došlo k necelým třem tisícům poranění souvisejících právě s nimi. Případ Tammy Perreaultové se však stále vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz