Zajímavosti

Soukup se k Agátě připoutal natrvalo. Pro fanoušky chystají velké překvapení

Soukup se k Agátě připoutal natrvalo. Pro fanoušky chystají velké překvapení
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Nejsledovanější pár českého showbyznysu přišel s další nečekanou novinkou. Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se společně vrhli na sociální sítě, kde reagují na vtipy o nich.

Jen chvíli potom, co se Agáta Hanychová vrátila z další romantické dovolené, na kterou vyrazila po boku svého přítele Jaromíra Soukupa, dvojice opět překvapila. Dala jasně najevo, že jim vtipy a přezdívky okolí nijak nevadí, ba naopak, dovedou je využít ve svůj prospěch.

"Něco se chystá, kdo chce vědět víc, tak šup na Agátu Jaromíra Soukupa," lákají v instagramových příbězích. Hanychová a Soukup si totiž vytvořili párový profil s názvem Agáta Jaromíra Soukupa.

Související obsah

"Tak dlouho si z toho děláš srandu, až se to stane realitou, Agáta Jaromíra Soukupa," zveřejnil na instagramu nevěřícně jeden ze šokovaných sledujících a pokračoval několika vtípky.

"První bude talk show Agáty Jaromíra Soukupa, pak časopis Agáta a brzy očekávám Instinkty Agáty Hanychové, Týden Agáty Hanychové a nakonec cvičení s Veronikou Žilkovou a kruh bude uzavřený. Kdy ale budou jezdit na dovolenou," uzavřel. 

Související obsah

Vztah dvojici prý ale jen kvete, podle Agáty nepřišli zatím na nic, v čem by se neshodli. "Je normální, boží, vtipný kluk. Je nám spolu fajn, máme stejný humor, nemáme rádi podobné lidi, jsme hodně sportovně založení a fakt se spolu nenudíme," prozradila modelka o intenzivním vztahu s moderátorem, se kterým si ze sebe očividně umí udělat legraci.

Za krátkou dobu, co jsou spolu, už udělali několik zásadních kroků. Své pouto posílili vzájemným představením rodin. Veronika Žilková a sestra Agáty Kordula už se dokonce znají se Soukupovou dcerou Natálkou. 

Podívejte se, jak spolu Agáta Hanychová a Jaromír Soukup trávili dovolenou ve Španělsku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz