Zajímavosti

Žena sdílela snadný trik na sušení prádla. Někteří ji mají za génia, jiní za blázna

Žena sdílela snadný trik na sušení prádla. Někteří ji mají za génia, jiní za blázna
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Matka v domácnosti se na internetu podělila o originální trik, který ji usnadňuje každodenní věšení prádla. Nápaditý způsob šetří čas, energii i zbytečné ohýbání zad, dokonce není třeba ani koš na prádlo. Někteří lidé jsou z její rady nadšení, mnozí si však myslí, že je šílená.

Většina lidí nemá ráda domácí práce a uvítá každý způsob, jak si je usnadnit. Mladá maminka přišla na skvělý trik, jak se vyhnout namáhavému ohýbání při věšení prádla. Svou radu ostatním hospodyňkám natočila a sdílela na internet.

"Postup, který jsem jednoho dne náhodou začala dělat, a je to naprosto nejlepší," uvedla pod svoje originální video, kde ukazuje, jak je pro ni sušení prádla hračkou.

Související obsah

Žena jménem Lerallyn si totiž místo vyprázdnění pračky do koše postupně naskládá oblečení na hromádku přehozenou přes okraj pračky. Následně pak vyrovnanou kupu zvedne a přehodí si ji přes rameno a jde prádlo pověsit na věšák, informoval portál Mirror.

Ušetří si tak nošení těžkého koše na prádlo i složité shýbání se k zemi. Ze svého ramena jednoduše přehazuje jeden kousek oblečení za druhým na prádelní šňůru a následně všechno přikolíčkuje.

Související obsah

"Když vysvětluji můj způsob praní prádla ostatním, tak si myslí, že jsem blázen. Ale fakt to funguje. Spodní prádlo a ponožky suším v sušičce, velké věci takto na věšáku. Šetří mi to čas i ohýbání dolů,“ popsala lidem svůj jedinečný postup.

"To je mnohem lepší, než se pro prádlo sklánět do koše," okomentoval to jeden z nadšených sledujících. "Moje chůva mě to taky naučila. Je to obrovská úleva, miluju, že jsi tohle sdílela," reagoval nadšeně další komentář.

Související obsah

Někteří lidé však byli ze způsobu méně potěšení. "Skrčím se při pomyšlení na všechny ty šmouhy od kolíčků, které se udělají uprostřed oblečení," zněl jeden z komentářů. "Ne sušení oblečení na šňůře. Pořádně neschnou a zanechávají na šatech šmouhy," napsal další z komentujících pod video.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz