Krimi

Muž měl servírce vyhrožovat podřezáním. "Myslel jsem to vážně," řekl policii

Muž měl servírce vyhrožovat podřezáním. "Myslel jsem to vážně," řekl policii
Ilustrační snímek Zdroj: TV Nova

Sedmatřicetiletý muž se v obchodním domě v Liberci dožadoval nejprve kávy, později si poručil pět piv a 10 panáků. Když prodavačky chtěly, aby zaplatil předem, vyhrožoval jim, že je podřízne. Přivolané policii pak ukázal skleněný střep a tvrdil, že výhrůžky myslel naprosto vážně. Nebyl ani opilý ani zdrogovaný.

Muž vešel do obchodního domu a zamířil rovnou do kavárny. Objednal si kávu s tím, že ji ale zaplatí až druhý den. Servírka to odmítla udělat a muže vykázala. Ten sice odešel, ale pak se vrátil a tentokrát si objednal alkohol.

"V tom prvním případě se podařilo ostraze dotyčného vykázat. V tom druhém to bylo na pováženou, protože vyhrožoval podříznutím hrdla s tím, že se nenechal nějakým normálním způsobem zpacifikovat," uvedl majitel obchodního domu Delta Jiří Bláha.

Související obsah

"Chtěl po servírce pět piv a 10 panáků tequily. Když požadovala platbu předem, začal jí před dalšími zákazníky vyhrožovat, že ji zabije," informovala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Pak si odešel na terasu zakouřit, kde si chvíli něco pro sebe mumlal. Nakonec muže musela zpacifikovat až přivolaná policie. K jejich překvapení nebyl ani zdrogovaný a ani opilý. "Nám vypověděl, že měl u sebe střep a že svoji výhrůžku myslel naprosto vážně," doplnila Baláková.

Kromě výtržnictví tak bude stíhaný i pro trestný čin vydírání, za který mu hrozí až osm let ve vězení.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz