Zajímavosti

Burešová je z porodnice doma. Vysvětlila, proč syna pojmenovali Tristan William

Burešová je z porodnice doma. Vysvětlila, proč syna pojmenovali Tristan William
Přemek Forejt a Eva Burešová | Zdroj: TV Nova

Herečku a zpěvačku Evu Burešovou už propustili z porodnice. Její novorozený syn se tak konečně mohl seznámit i s dalšími členy rodiny. Tristan William Forejt přišel na svět zhruba před týdnem a už stihl vyvolat rozruch kvůli netradičnímu jménu. Herečka věří, že jména dvou legendárních velikánů chlapečkovi zajistí silný základ do života.

Sotva se šéfkuchař Přemek Forejt pochlubil na sociálních sítích radostnou novinou, že se mu narodil syn, lidé začali hrdého tatínka zahrnovat nejen gratulacemi, ale také kritikou. Páru někteří "fanoušci" vyčítali výběr jména pro miminko. Ačkoliv jedni nešetřili chválou, dalším volba Tristana Williama Forejta přišla přinejmenším zvláštní.

Herečka se v porodnici soustředila zejména na druhého potomka, a tak se kritickými komentáři nijak nezabývala. Po návratu domů se ale nestačila divit. "Nějakou dobu jsem teď nebyla pořádně na těch internetech, takže jsem se nedostala k tomu, jakou debatu u některých lidí Tristanovo jméno vyvolalo," přiznala herečka na instagramu.

Eva Burešová však kritiku vzala s nadhledem. "Chtěla bych jen říct, že debatu to vyvolalo i u Nathana a za celých pět let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskuzích smějící se miminkům za jejich jméno," dodala zpěvačka.

Související obsah

​Současně vysvětlila, proč vybrala právě tak netradiční jméno. Ti, kdo tipovali, že po původu mají pátrat mezi slavnými osobnostmi, se příliš nemýlili. Někteří hned od začátku zmiňovali legendární milostný příběh Tristana a Isoldy, jiní si mysleli, že William by mohl souviset s britským následníkem trůnu.

Herečka se rozhodla uvést vše na pravou míru. "Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu Tristan a největší z dramatiků William, to jsou jména, která nosí náš syn a já věřím, že mu dají silný základ," vysvětlila.

Chlapečka prý doma už pořádně přivítali a seznámili s nejbližšími. "Cítím se nádherně, úžasně, božsky," neskrývala nadšení Burešová. "Su šťastná máma a děsně pyšná!" dodala herečka, které se narodil už druhý syn. Tristan má ještě staršího bratříčka Nathaniela a také sestřičku Stellu, kterou má šéfkuchař z předchozího vztahu.

První rozhovor s Přemkem Forejtem o miminku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz