Zahraničí

Uniklo nové video finské premiérky. Podívejte se na erotický taneček

Uniklo další video z uvolněné večerní zábavy finské premiérky Sanny Marinové. Tentokrát na něm odvážně tančí s finskou influencerkou. Kontroverzní kauza vzbuzuje diskuze napříč sociálními sítěmi i politickým spektrem a objevují se stále nové materiály.

Na novém videu tančí finská premiérka Marinová (36) tělo na tělo s finskou influencerkou Sabinou Särkkäovou, bývalou hvězdou reality show, která má přes 90 tisíc sledujících na sociálních sítích. Informoval o tom portál OE24.

Video, ve kterém se na sebe při tanci Sanna a Sabina intimně tisknou, vypadá, že pochází ze stejného večírku, ze kterého už videa obletěla svět minulý týden, píše web Bild. Důkazem může být mimo jiné stejné oblečení premiérky, a to bílé kalhoty a černý top bez rukávů.

Související obsah

​Minulý týden se objevilo video, které ukazuje finskou premiérku na párty s řadou přátel a celebrit. Snímky vyvolaly diskuze po celém světe. Spekulovalo se dokonce o požití drog, Marinová takové zvěsti rezolutně odmítla a od té doby hájí své právo na to být šťastná a tančit.

Přestože pila alkohol, žádné drogy neužívala, což potvrdily i testy, jež podstoupila na nátlak opozice. Skandinávské ženy mezitím projevují svou solidaritu netradičním způsobem, kdy zveřejňují na sociálních sítích fotografie a videa, kde je můžete vidět tančit a užívat si na večírcích s mottem: "Nikdy nepromeškejte příležitost k tanci".

Video premiérky rozdělilo Finsko. Tančila a popíjela v klubu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz