Zajímavosti

Burešová vyrazila s rodinou na výlet. Popsala, jak se po porodu cítí

Burešová vyrazila s rodinou na výlet. Popsala, jak se po porodu cítí
Eva Burešová a Přemek Forejt | Zdroj: profimedia.cz

Krásná Eva Burešová září štěstím. Dva týdny od narození druhého syna Tristana Williama vyrazila s celou rodinku na výlet a popsala, jak život s miminkem zvládá.

Před dvěma týdny se narodil herečce Evě Burešové a jejímu partnerovi Přemku Forejtovi syn. Jen co se malý Tristan William stihl na světě trochu porozhlédnout, rodiče ho vzali na výlet. Na jeho velkém dobrodružství ho doprovázel starší syn Burešové Nathan a fenka Nairobi, kterou si pár pořídil jen pár dnů před porodem.

"Tak mám za sebou první smečkový výlet. Skoro dvě hodiny v autě s dítětem lásky číslo jedna a dítětem lásky číslo dvě. Plus slečna Nairobi. Vše jsme zvládli na jedničku," popsala herečka.

Související obsah

"Všichni celou dobu spali. Což je překvapením. Já nespala. Já si užívala cestu a pořád jsem se tak usmívala, protože mi bylo celou dobu strašně krásně. Pořád mi je strašně krásně," svěřila se čerstvá maminka.

Pro mnohé matky by situace se dvěma dětmi a psem v autě byla stresová, zpěvačka si ji však náramně užila. Děti, které cestu prospaly, očividně herečce přináší hlavně radost. Rodina žije v novém domě na Benešovsku, kde si může užívat přírodu a čerstvý vzduch.

Související obsah

"Jsem nejšťastnější, kdy jsem v životě byla. Děkuji za naše děti, našeho psa, naši casitu a hlavně za Tebe, Přemku Forejte, že mi všechny ty dny děláš tak krásné, pohodové a že se vedle Tebe cítím, jako kdybych byla nejlepší ženská na světě," sdílela Burešová už dříve.

Pro svého druhorozeného syna zvolila Eva Burešová se svým přítelem Přemkem Forejtem neobvyklé jméno Tristan William, čímž mnoho z fanoušků překvapila. "Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu Tristan a největší z dramatiků William, to jsou jména, která nosí náš syn. A já věřím, že mu dají silný základ," vysvětlila Burešová, proč výběr jmen padl právě na tato.

Podívejte se na video, kde Přemek Forejt promluvil poprvé o miminku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz