Co nás čeká

Horoskop na úterý 6. září: Pomozte druhým, vrátí se vám to

Horoskop na úterý 6. září: Pomozte druhým, vrátí se vám to
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pokud máte zálusk na nové pracovní místo, neváhejte se dnes po nějakém poohlédnout. Jupiter v Beranu posiluje vaše šance na vítězství. A snažte se dnes pomáhat, kde to půjde. Nic nepodceňujte a dívejte se kolem sebe.

Beran

Cokoliv dobrého uděláte pro druhé, mnohokrát se vám vrátí. A dnes to platí dvojnásob. Snažte se proto pomáhat, kde to půjde. Pomocí pro lidi v problémové situaci může být i pouhé dobré slovo nebo rada. Nic tedy nepodceňujte a dívejte se kolem sebe.

Býk    

Věnujte se detailům. Opomenutí zdánlivě nepodstatných drobností by se vám nemuselo vyplatit. Může jít o dodatky ke smlouvám, splnění slibu daného partnerovi i placení penále za opožděnou úhradu faktury. Všechno by mělo v budoucnu následky.

Blíženci          

Zkuste se dnes soustředit sami na sebe a poznat, kde vás v tomto období nejvíc tlačí bota. Pak se zaměřte na to, jaké jsou možnosti nápravy daného problému. Nic není neřešitelné a vláčet s sebou trable a stres není k ničemu, jen vás to zatěžuje.

Rak    

Nebaví vás stát stranou a dívat se, jak se ostatním daří. Už dnes dopoledne se rozhodnete využít tohoto příznivého měsíce a vzít osud do vlastních rukou. Výborně, je to první krok správným směrem! Jděte si odvážně za svým a uvidíte, že se prosadíte!

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Rádi bojujete nejenom za své vlastní věci, ale nesnášíte, pokud někdo ubližuje slabším nebo je využívá. V takovou chvíli vždy neohroženě zakročíte. Podobnou příležitost si nenecháte ujít ani dnes, protože máte silně vyvinutý cit pro spravedlnost.

Panna 

Cítíte v tomto období hlad po nových informacích, jež by vám rozšířily obzory. Sháníte se po kurzech a dalších možnostech vzdělávání, dnes by se vám jedna nabídka mohla hodně zalíbit. Porovnejte ceny i podmínky a jděte do toho, rozhodně se vám to vyplatí.

Váhy  

Pokud máte zálusk na nové pracovní místo, neváhejte se dnes po nějakém poohlédnout. A nebojte se v září poslat životopis i tam, kde tušíte velkou konkurenci. Jupiter v Beranu posiluje vaše šance na vítězství. Věřte si, můžete uspět, vy na to opravdu máte!

Štír     

Máte nejspíš touhou pracovat na více věcech najednou. Dnes to budete pociťovat obzvláště silně. Určete si však priority a vyberte si jednu záležitost, které budete věnovat veškeré úsilí. Jedině tak bude vaše činnost efektivní a práci dokončíte včas.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Dnes musíte pořád přemýšlet nad tím, že to u vás doma neklape tak, jak byste si představovali. Snažíte se být milí, laskaví a obětaví a místo toho si poslední dny odnášíte nejeden bolestivý slovní štípanec od lidí, od kterých byste to nečekali.

Kozoroh         

Pravděpodobně se dnes budete zajímat o to, jak nejlépe investovat. Toto téma vás bude v září provázet často, stejně jako myšlenky na vhodné pojištění a zhodnocení úspor. Dnešní den je vhodný pro získání bližších informací o těchto možnostech.

Vodnář          

Dnes konečně se rychlé tempo vašich dnů začíná uklidňovat, a to je pro vás nesmírná úleva. Potřebujete si dělat věci tak, jak sami chcete a dodržovat si svou vlastní rychlost. Pak jste ve svém živlu a všechny úkoly zvládáte lehce a s velkou grácií.

Ryby  

Ode dneška se na vás chystá Mars v Blížencích. Čím více si budete přát klid, tím více vám přidá shonu. A jeho dodávky budou pravidelné a spolehlivé. Nezbývá vám než se obrnit trpělivostí a toto složitější období nějak vydržet. Rozhodně to můžete zvládnout!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz