Co nás čeká

Horoskop na středu 7. září: Dnes vás překvapí novinky od přátel

Horoskop na středu 7. září: Dnes vás překvapí novinky od přátel
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Merkur s Uranem vám připravují nepříjemnou explozivní domácí atmosféru. Kvůli vlivu planet, které roztáčí kolotoč pracovních povinností závratným tempem, se cítíte unavení. Dnešní den je skvělý pro setkání s přáteli, zjistíte od nich zajímavé věci.

Beran

Jste laskaví a obětaví, ale nedovolte, aby toho někdo zneužíval. Dnes se o to může někdo pokusit a myslet si, že se stanete doslova loutkou v jeho rukou. Rozlišujte proto, kdy druzí vaši pomoc potřebují a kdy ji chtějí jen využít ve svůj prospěch.

Býk    

Abyste se mohli výrazně posunovat vpřed, je nutné, abyste v září věnovali zvýšenou pozornost detailům. Ani dnes je neztrácejte ze zřetele. Pečlivost při plnění úkolů je velmi důležitá. Stejně jako například kontrola všech součástí smluv a dohod.

Blíženci          

Kvůli vlivu planet, které roztáčí kolotoč pracovních povinností závratným tempem, se cítíte unavení. Nemáte čas ani náladu se ve středu týdne zabývat domácími pracemi. Dostanete se proto zřejmě do sporu se svými blízkými.

Rak    

Zkuste se dnes vyvarovat tomu, abyste analyzovali každé tvrzení, které uslyšíte, ať už ho pronese kdokoliv. Poslední dobou k tomu máte sklony. Přebíráte věci zprava doleva, pak zase naopak a dáváte jim zcela jiný význam, než jaký ve skutečnosti mají.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Merkur s Uranem vám připravují nepříjemnou explozivní domácí atmosféru. Vy a vaši blízcí máte zcela rozdílné pohledy na mnoho věcí a nikdo z vás není schopen ustoupit ze svého názoru. Dnes odpoledne budete všichni doma, tak se připravte na pořádnou smršť.

Panna 

Ve středu se u vás projeví touha po klidném chodu událostí a harmonii nejenom vnější, ale i vnitřní. Možná si vezmete nějaké filozofické dílo a odeberete se stranou od ruchu domácnosti. To není vůbec na škodu, získáte vnitřní pokoj a potřebný nadhled.

Váhy  

Něco, co si s sebou nesete ze své minulosti, dnes vynese na povrch Venuše v Panně. Budete se tak moct smířit s mnoha věcmi, které už nezměníte, ale dost vás trápily. Vzpomenete si i na nějaký úspěch z minulosti a načerpáte z něj sílu.

Štír     

Dnes se můžete doslova vyžívat v pracích týkajících se organizace a příprav. Využijte toho při plánování výletu, mimosezónní dovolené, stěhování nebo úprav vašeho domácího hnízdečka. Vaše plány nebudou mít chybu, u vaší rodiny se setkají s nadšením.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

V kariéře jste se činili a teď se dostáváte na samý vrchol. Cesta vzhůru mohla být dost kostrbatá, a tím víc si teď úspěch vychutnáte. Poznáte, jaké je to být na výsluní, a někteří Střelci se dokonce ve svém oboru proslaví. Však jste se o to zasloužili.

Kozoroh         

Dnešní den je skvělý pro setkání s přáteli. Zdá se, že se k vám jejich prostřednictvím dostanou novinky, které vás překvapí, a vy sami jim řeknete věci, o kterých dosud neměli ani tušení. Příjemný rozhovor po dlouhé době vás všechny něčím obohatí.

Vodnář          

Váš život je dynamický a temperamentní, a proto tomu odpovídá i způsob vašeho odpočinku. Pokud se cítíte v týdnu unavení, zvolte aktivní relax. Zajděte si zaplavat, zahrát bowling anebo se zkuste projet na čtyřkolkách. Skvěle tak dobijete energii.

Ryby  

V oblasti kariéry vám Mars přivede do cesty schopné jedince, kteří se nabídnou podporovat vaše pracovní postupy. Jako osamocený bojovník jste neměli tolik šancí, ale ve větším počtu se to táhne mnohem lépe. Budete moci ukázat okolí, co ve vás vězí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz