Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 8. září: Dnes nečekejte žádné zázraky

Horoskop na čtvrtek 8. září: Dnes nečekejte žádné zázraky
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

I když dnešní planetární energie upřednostňují trpělivost, praktičnost a spolehlivost, nebude to rozhodně žádná nuda. Dnešek je skvělý pro komunikaci a získání druhých na svou stranu. Neočekávejte nicméně zázraky, musíte mít reálná očekávání a cíle.

Beran

Dnes a v nejbližším období obdržíte odměny za práci, kterou jste nedávno dokončili. Kromě peněz na účet také můžete dostat nabídky na další spolupráci. Díky skvělým referencím vám začnou chodit i od jiných subjektů, než se kterými jste spolupracovali.

Býk    

Čtvrtek je vynikající pro komunikaci a získání druhých lidí na svou stranu. Pokud potřebujete některé věci posunout dále nebo potřebujete podporu či přímluvu, může se vám hodně dařit. Neočekávejte nicméně zázraky, musíte mít reálná očekávání a cíle.

Blíženci

Komunikace dnes může trochu váznout, protože se dostanete k probírání peněz. V práci to bude téma adekvátního platového hodnocení, ve vztahu společných financí a možná budete také muset někoho upomenout o vrácení půjčky. Anebo někdo bude upomínat vás.

Rak    

I když dnešní planetární energie upřednostňují trpělivost, praktičnost a spolehlivost, nebude to rozhodně žádná nuda. Dokonce se vám bude dařit i vtipná konverzace a vašim postřehům se okolí s chutí zasměje. Budete se cítit skutečně velmi spokojeně.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Nacházíte se v období výhodném pro žádost o zvýšení platu, zaslání přihlášky do výběrového řízení na zajímavou pracovní pozici anebo jiné kroky, které vám přinesou úspěch a prosperitu. Na to, abyste pokoušeli své štěstí, je vhodný i dnešní den.

Panna 

V tomto období si vás peníze budou samy nacházet. A bude to zejména skrze vaši práci, takže zdvojnásobte své úsilí. Vaše aktivita je pro ně jako lákadlo, tak ani dnes nezahálejte a snažte se. Je jen na vás, s jakou sumou na účtu ukončíte tento měsíc.

Váhy  

Dnešní den vnese určitou nervozitu do vašeho okolí. Budete nejspíš jedni z mála, ne-li jediní, kteří dokážou zachovat klid. Zapůsobí to na ostatní a dostane se vám uznání z jejich strany, i když ne třeba projeveného nahlas. Získáte si velký respekt.

Štír     

Pokud pro sebe chcete vykomunikovat důležité změny a výhody týkající se práce, požádejte svého nadřízeného o rozhovor. A to klidně ještě dnes. Nač věci odkládat. Víte, co chcete. Důležité je jenom to, jak to podáte. Hvězdy vám poskytnou podporu.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Nepokojný Mars v Blížencích vám nyní přináší horu starostí a povinností, které někdy jen stěží zvládáte. Také dnes si připadáte, jako byste byli na všechno sami. Pokud nestíháte, sepište si úkoly podle priority. A požádejte své blízké, aby vám s nimi pomohli.

Kozoroh         

Čtvrtek vás vybízí k tomu, abyste projevili své schopnosti a nápaditost. Hvězdy vám také dodávají chuť něco podniknout či udělat, i když právě není co. Nutkání k činorodosti můžete tedy využít tak, že si připravíte dopředu některé věci nebo úkoly.

Vodnář          

Hvězdy vám radí, abyste se soustředili na veškeré záležitosti, které jste dlouho nechávali ležet u ledu, protože jste na ně jednoduše neměli čas. Promýšlejte je s velkou poctivostí, příští měsíc je totiž dotáhnete do konce. Můžete začít klidně dnes.

Ryby  

Pokud se dnes podíváte s povzdechem do peněženky a s úlekem na stav svého konta, pak vězte, že to nebude v září nic neobvyklého. Budete se muset uskromnit a snažit se příliš neutrácet, abyste se v určitou chvíli neocitli s financemi tzv. na suchu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz