Zajímavosti

Hana Zagorová by oslavila 76. narozeniny. Štefan Margita poslal dojemný vzkaz do nebe

Legendární zpěvačka Hana Zagorová by v úterý oslavila 76. narozeniny. S odchodem hvězdy se vyrovnávají její nejbližší i fanoušci. Vdovec Štefan Margita poslal své milované krásný vzkaz.

Smutný den prožívá operní pěvec Štefan Margita. V úterý by totiž jeho manželka Hanka Zagorová oslavila 76. narozeniny. Těch se však, bohužel, nedožila. Vdovec své milované poslal dojemný vzkaz do nebe.

"Neříct nic někdy znamená říct úplně všechno. Dnes bychom společně oslavili tvoje narozeniny. Miluji tě," napsal Margita na facebooku.

Na Zagorovou vzpomíná také módní návrhářka a designérka Blanka Matragi. Odchod její přítelkyně ji velmi zasáhl. "Haničko moje milovaná, moc na Tebe myslím," okomentovala příspěvek Margity Matragi. Na narozeniny Zagorové nezapomněl ani Leoš Mareš.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Přání přímo do nebe posílají také fanoušci. "Posílám tam nahoru do nebíčka všechno nejlepší. Moc na Haničku myslíme. A chybí nám," napsala Marcela. "Posílám gratulaci, Haničko, do nebíčka. Chybíte nám tady," přidala se Jarmila.

Zpěvačka zemřela v pátek 26. srpna. Zagorovou posledních několik let pronásledovaly zdravotní potíže. Bojovala s velmi těžkým průběhem koronaviru v roce 2020. Ten jí zhoršil nemoc krve, která ji trápila už od dětství. Po prodělání covidu-19 musela v roce 2021 rušit některé koncerty, protože se její stav nelepšil.

Související obsah

Zagorová zkolabovala loni v září, kdy v nemocnici strávila tři týdny. Její poslední kolaps byl v květnu, to byla převezena do nemocnice a tam zůstala přibližně 14 dnů. Po návratu domů se neobešla bez transfuzí, nemocnici navštěvovala i několikrát týdně.

Odchod české hvězdy oplakalo celé Česko. Nebližší a přátelé dali legendě pop music sbohem v úterý v kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Mezi smutečními hosty nechyběli Lucie Bílá, Ivana Gottová, Dagmar Patrasová, Karel Vágner nebo Jiřina Bohdalová. Více se dozvíte v tomto článku na TN.cz.

Veřejnost se pak se Zagorovou rozloučila ve středu v Divadle Kalich. To už brzy uvede muzikál Biograf láska, který je složený z 25 písní zpěvačky.

Zagorová podlehla dlouhodobým zdravotním potížím. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz