Co nás čeká

Horoskop na pátek 9. září: Dnes vás provází spěch, zpomalte

Horoskop na pátek 9. září: Dnes vás provází spěch, zpomalte
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Od rána panuje shon a vy spěcháte. Jedna věc stíhá druhou a vy stěží popadáte dech. Je třeba najít v sobě sílu na zdolávání těžkých chvil. Hledejte na všem to hezké!

Beran

Důvěryhodnost a spolehlivost vás v poslední pracovní den týdne katapultuje mezi nejlepší a nejoblíbenější pracovníky. Těsně před víkendem se vám tak nejspíš naskytne možnost získat kvalifikovanější pozici a s tím i lepší platové ohodnocení.

Býk    

Možná vás dnes přepadne pocit, že pokud nemůžete říct nic pozitivního, je lepší mlčet. To ale není pravda. Nemusíte přece být vždy ten, kdo rozveselí všechny ostatní. O problémech je lepší mluvit než je dusit v sobě. Nesklouzněte však ke fňukání.

Blíženci          

Je pátek, tak zkuste zapomenout na problémy, které stejně o víkendu nevyřešíte. Nikam neutečou a nemá smysl si s nimi kazit zasloužené volno. Po práci zajděte někam do společnosti a trochu se rozptylte. Zbavíte se napětí a získáte patřičný nadhled.

Rak    

Plány s pozvolna dosahovanými cíli jsou nyní nejlepší. Vyberte si jeden a zaměřte se na jeho naplňování podle předem daného harmonogramu. Každý dílčí úspěch vás přivede nejenom blíž k očekávanému výsledku, ale dodá vám i motivaci k dalším krokům.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Dopoledne se může stát, že se vaše sebevědomí a úspěch nebudou líbit jistým lidem. Jejich závist je přinutí k tomu, aby s vámi vstoupili do otevřené výměny názorů. Klidně dejte protivníkovi najevo svou přesilu, aby si uvědomil, že s vámi nejsou žerty.

Panna 

Nedivte se, pokud se na vás budou obracet známí a přátelé, abyste jim pomohli v navrhování úprav a dekorací různých míst. Váš bystrý úsudek a smysl pro důležité detaily je v tyto dny mimořádný. I dnes dokážete, že je vaše hlava studnicí nápadů!

Váhy  

Jste zodpovědní, ale nemyslete si, že musíte všechno zvládnout sami. Odpoledne můžete pocítit napětí i únavu, nestyďte se proto přiznat, že potřebujete pomoc. Anebo odejít dříve z práce. Je to rozhodně lepší než tam zůstat a nadělat spoustu chyb.

Štír     

I když vás to dnes bude vábit k utrácení, prokažte sílu vůle a odolejte. Venuše nyní tančí na poli vašich financí, a protože je to dost rozmarná dáma, její kvadratura vám chystá nejednu horkou chvilku v podobě pastiček lákajících k rozhazování peněz.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Od rána panuje shon a vy spěcháte. Jedna věc stíhá druhou a teprve přede dveřmi kanceláře si uvědomíte, že jste zapomněli klíč v druhém kabátě. I takové dny někdy přichází. Je třeba najít v sobě smysl pro humor a dokázat se zasmát také sám sobě.

Kozoroh         

Hvězdy vám v září přejí. To je vynikající základ. Můžete tento vliv posílit i vlastním přičiněním. Každá myšlenka má energii. Podle toho, jakým způsobem uvažujete, takové věci si do života přitahujete. Dnes si proto zakažte pesimistické myšlenky.

Vodnář          

Můžete se dnes cítit zklamaní, protože se zdálo, že se věci konečně pohnou dopředu. Čekali jste zejména zvýšení platu, které vypadalo být na spadnutí, a nakonec z toho sešlo. Nepříjemná novinka vám pokazí celý den, a tak se vám vůbec do ničeho nechce.

Ryby  

Zkuste si dnes promluvit se svým partnerem, aby byl při utrácení vašich společných financí o hodně šetrnější. Stále si totiž nechce připustit, že září je měsíc, kdy se vám peníze hůře vydělávají. Pořád se navíc objevuje něco, co je třeba zaplatit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz