Co nás čeká

Horoskop na pondělí 12. září: Planety vám pomůžou vyhnout se potížím

Horoskop na pondělí 12. září: Planety vám pomůžou vyhnout se potížím
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mars v Blížencích vám přinese možnost naplno si vychutnat uznání okolí. Předveďte se v plné parádě tak, jak vám to planety tento měsíc umožňují. Uran v Býku vám pomůže se vyhnout všemu, co by vás brzdilo anebo přivedlo do problémů.

Beran

Po celý den vás bude provázet nutnost více komunikovat. Nebudete se cítit otrávení, bude vás to naopak bavit. Navíc dostanete příležitost předvést svou brilantní schopnost vystihnout celý problém v několika větách tak, že ho pochopí naprosto každý.

Býk    

Ráno se budete držet osvědčených postupů a věnovat se rutinním činnostem. Ve druhé polovině dne se vyskytnou věci, které budou stimulovat vaši zvědavost a rádi opustíte stereotyp. Nudu nesnášíte, tak za toto oživení všedního dne budete velmi vděční.

Blíženci          

Dnes vás budou pronásledovat komunikační problémy. Dopoledne se je budete ještě zkoušet zvládnout, odpoledne už ale pocítíte únavu. Raději se dnes mluvení vyhýbejte. Vydržte, zlepší se to a večer si už užijete spoustu zábavy s přáteli či rodinou.

Rak    

Mars v Blížencích vám přinese možnost naplno si vychutnat uznání okolí. Předveďte se v plné parádě tak, jak vám to i ostatní planety tento měsíc umožňují. Nezalekněte se nabízené výzvy a ukažte, že jste po všech stránkách v nejlepší formě. Vítězství máte v kapse.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

V prvním pracovním dnu týdne jako kdybyste se nemohli vzpamatovat z víkendu. Pobyt venku vás vrátil v čase a vy vzpomínáte na dovolenou. Přemýšlíte, jestli si i na podzim budete moci užívat života plnými doušky a zda přinese nějaké dobrodružství.

Panna 

Dnes se vám asi bude těžko vysvětlovat rodině, proč trávíte tolik času prací. Vy byste rádi expandovali a oháníte se také finančním zajištěním svých blízkých. Ti si myslí, že se klidně mohou vzdát trochy pohodlí, když by vás měli více pro sebe.

Váhy  

Pondělí přináší zrychlené tempo a příliv pozitivních událostí. I když jste nadšení tím, co se děje, a možnostmi ukázat, co umíte, dejte si pozor na zbrklost. Ta by vám teď mohla způsobit problémy. Nebojte se říct si o dostatek času na svá rozhodnutí.

Štír     

Vaše intuice vás dnes povede ve všem, co uděláte. Poznáte, jak jednat, kdy a co říct. A Uran v Býku vám pomůže se vyhnout všemu, co by vás brzdilo anebo přivedlo do problémů. Pokud tedy cítíte, že si něčím nejste jistí, ověřte si všechny získané informace.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Září je měsícem lehkých rozporů. Na jedné straně pohoda ve vztazích i financích, na straně druhé plno nedorozumění, intrik a průtahů v zaměstnání. Zakusíte to i dnes a nebude to příjemné. Zvládnete to se svým pověstným šarmem k velké závisti okolí.

Kozoroh         

Jste v září miláčkem planet a vaše charisma a intelektuální schopnosti na vaše okolí působí naprosto neodolatelně. Důležitá je v tomto období komunikace, díky které se můžete dostat blíže svým vysněným cílům. Dnes se proto nebojte nahlas projevit.

Vodnář          

Od rána vám den kazí spousta rušivých událostí. Vlastně se nejedná o žádné velké problémy, ale už přísloví říká, že stokrát nic umořilo i osla. Lidé ve vašem okolí jsou také zdrojem stresů a už v poledne toho budete mít docela plné zuby. Vydržte!

Ryby  

Září vás zkouší na všech frontách. Můžete už pociťovat určité vysílení a frustraci. Planety se podepisují na vaší koncentraci, jste nesoustředění a roztěkaní. Dnes se necítíte vůbec v pohodě, a to je teprve pondělí. Těšte se, až se věci zase umoudří.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz