Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 15. září: Můžete dosáhnout svého snu

Horoskop na čtvrtek 15. září: Můžete dosáhnout svého snu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes budou mít věci vlivem retrográdního Saturnu i Uranu rozdílnou energii i průběh. Každý den v tomto měsíci je bohatý na různé šance dostat se tam, kam chcete. Nenechte se odradit neúspěchem, zkoušejte své štěstí znovu a znovu. Tak nakonec dosáhnete splnění svého snu.

Beran

Každý den v tomto měsíci je bohatý na různé šance dostat se tam, kam chcete. I dnešek. Aktivně se snažte o to, abyste je maximálně využili. Nenechte se odradit neúspěchem, zkoušejte své štěstí znovu a znovu. Tak nakonec dosáhnete splnění svého snu.

Býk    

Vaše rétorika je dnes díky Venuši v Panně naprosto brilantní. Vše, co řeknete, má hlavu i patu, jasně formulujete myšlenky a okouzlujete tím okolí. Můžete toho využít nejenom v práci, ale i při získávání srdce někoho, na koho teď musíte stále myslet!

Blíženci          

S některými kolegy vycházíte dobře, s jinými dlouhodobě nenacházíte společnou řeč. Zatím šlo o příměří bez zbraní, dnes je ale přece jenom vytasíte. Musíte se dost ovládat, abyste nezapomněli na své slušné vychování a neřekli něco ostrého.

Rak    

Vzhledem k tomu, že vaše finanční situace je dobrá a stabilní, zamyslíte se dnes nad tím, jak vhodně finance investovat. V tomto období jsou podle planet nejvhodnější investicí praktické věci, které souvisí s každodenním životem. Třeba něco do domácnosti.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Dnes oceníte štěstí, které máte. A tím jsou lidé ve vašem okolí. Dobíjejí vás optimismem, smyslem pro humor a vírou ve vaše schopnosti. To vám pomáhá vidět svět z jiného úhlu pohledu a překonat chvíle, kdy se necítíte psychicky právě nejlépe.

Panna 

I když máte dobrý výdělek a váš talent na získávání finančních prostředků je mimořádný, neochrání vás od toho, abyste šlápli vedle. To hrozí dnes celý den. Prověřte si všechny rádoby zajímavé nabídky výdělku i investic, abyste neprodělali majlant.

Váhy  

Může se stát, že ve čtvrtek se na vás sesype spousta povinností. Nenechte se jejich množstvím vyděsit. Zaujměte odvážný postoj a naplánujte si, jak budete postupovat. Aktivní přístup vám pomůže se s nimi vypořádat. Hlavní je, abyste zachovali chladnou hlavu.

Štír     

Pokud dnes budete muset absolvovat kratší cestu nebo výlet, může se stát, že během něj získáte vhodný kontakt vedoucí k získání nového zaměstnání nebo vám bude jinak prospěšný. Například pokud sháníte nemovitost a nějaká se vám zalíbí.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Dnes budou mít věci vlivem retrográdního Saturnu i Uranu rozdílnou energii i průběh. Některé se vám podaří vyřešit hned a bez potíží, takže si vychutnáte vítězství. U jiných se pořádně zapotíte a sáhnete si až na dno. Vaším nepřítelem bude hlavně komunikace!

Kozoroh         

Mnoho aspektů svého života dnes uvidíte z jiné perspektivy. Snad je to vlivem planet, snad kvalitou spánku nebo obsahem snů. Je to jedno, protože máte najednou velmi osvěžující pocit. Můžete zhodnotit pevnost svých názorů a správnost svých úsudků.

Vodnář          

Možná vás dnes někdo z příbuzných či známých bude chtít přemluvit, abyste se stali ručiteli na jeho finanční závazek. Opravdu je váš známý důvěryhodný? Bude včas platit? Řádně si to rozmyslete. Stát se může cokoliv. Přišli byste o peníze i o přítele.

Ryby  

Zdá se vám, jako byste byli svázaní a o svobodě si mohli nechat jenom zdát. Přitom byste se tolik chtěli pořádně rozlétnout! Dnes vám v tom brání vnitřní neklid, nemůžete přijít na to, jak věci dotahovat do zdárného konce. Stagnace vás hodně ničí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz