Co nás čeká

Horoskop na sobotu 17. září: Nenechte se zlákat planými přísliby

Horoskop na sobotu 17. září: Nenechte se zlákat planými přísliby
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Měli byste zacházet tento měsíc s financemi velmi opatrně. Nenechte se dnes zlákat příslibem vynikající půjčky. V tomto období byste se mohli zavázat k něčemu, co byste zřejmě nebyli schopni splácet.

Beran

Pohotovost a šikovnost v práci s dokumenty všeho druhu, okouzlující, a přitom konstruktivní jednání i charismatický projev. To vše vám přináší váš vládce Mars, který se nyní nachází ve znamení Blíženců. Zejména duševně pracující čeká skvělý den.

Býk    

Je důležité, abyste se dnes nenechali vmanipulovat do něčeho, co vám nesedí. A nenechte s donutit ani k rozhodnutí, které nemáte v plánu dělat. Naštěstí existují kompromisy, takže se určitě domluvíte na něčem, co bude vyhovovat všem zúčastněným.

Blíženci          

Ve snaze zajistit si nezávislost a klid budete dnes jednat velmi zbrkle a impulzivně. Není to ten správný způsob, jak dosáhnout svých cílů. Raději se uklidněte, obtíže, které se vám staví do cesty, tam nebudou věčně. Zase budete oblíbenci planet.

Rak    

Přestože poslední dny jsou bohaté na pozitivní energii a úspěch, může to dnes ve vztahu i rodinném zázemí lehce zaskřípat. Výměnu názorů však zvládnete se šarmem sobě vlastním. Prokážete také notnou dávku diplomatických schopností. Buďte na sebe hrdí!

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Zřejmě se na vás dnes obrátí příbuzní, abyste jim pomohli s prací na stavbě jejich obydlí. Anebo přijdou se žádostí o jinou podobnou brigádu. Neodmítejte, pokud vám to zdraví a čas dovolí. Jindy můžete jejich pomoc zase potřebovat vy. Lidé si mají pomáhat.

Panna 

Vaše příbuzné trápí napjaté rodinné vztahy a osloví vás, abyste pomohli z pozice nezávislého pozorovatele vnést jasno mezi znesvářené strany. Můžete jim pomoci dobrou radou, ale nechcete být těmi, kdo za ně vyřeší jejich spory. To je správný přístup.

Váhy  

Sobotní večer budete mít chuť strávit u ohýnku. A to s pohledem upřeným na hvězdné nebe a poněkud duchovními myšlenkami. Bude to osvěžení pro vaši psychiku, hlubší úvahy budou nečekaně příjemným relaxem a pocítíte uklidnění, které tolik potřebujete.

Štír     

Vychutnejte si zasloužený úspěch, který dnes můžete oslavit. Pořádně jste pracovali, takže na to máte oprávněný nárok. Nic jste nezískali zadarmo, poklony, které vám okolí skládá, jsou odůvodněné. Radost by vám mohli zkazit jen závistivci okolo.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Některé druhy vypjatých situací, které hvězdy v tomto měsíci přinášejí, mohou působit i pozitivně. Například vás vybudí k touze vítězit, což vám dodá notnou dávku průbojnosti, včetně té dnešní. Půjdete si tak za svým přes všechny překážky.

Kozoroh         

Nejspíš vás překvapí nápad nebo skvělá myšlenka, která vás nikdy dříve nenapadla. Rozhodně rozvlní stojaté vody vašeho života. Nebuďte z toho rozhození, někdy se to stává. Podobné záblesky přichází proto, aby obohatily a změnily vaše uvažování.

Vodnář          

Musíte tento měsíc s financemi zacházet velmi opatrně. Nenechte se dnes zlákat příslibem vynikající půjčky. V tomto období byste se mohli zavázat k něčemu, co byste zřejmě nebyli schopni splácet. Všechny finanční záležitosti si dvakrát promyslete.

Ryby  

Máte za sebou týden, ve kterém toho na vás planety naložily opravdu hodně. Myšlenkami jste proto dnes někde úplně jinde. Hodně daleko. Bloudíte po slunečné pláži a odpočíváte. Takovou krásnou procházkou se dnes můžete uklidnit alespoň v myšlenkách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz