Co nás čeká

Horoskop na pátek 23. září: Vezměte poslední zbytky sil a překonejte se

Horoskop na pátek 23. září: Vezměte poslední zbytky sil a překonejte se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce se dnes přesouvá do znamení Vah a umožní vám, abyste se potěšili pracovními úspěchy. Slunce je ale také v konjunkci s Merkurem, a milostným vztahům se proto nebude příliš dařit. Překonejte se!

Beran

Dochází vám trpělivost? Je pochopitelné, že jste po dlouhém pracovním týdnu unavení, snažte se však sebrat poslední zbytky sil a překonejte se. Udělejte si volnější den a pokláboste se spolupracovníky. Uvidíte, že to dnes uběhne rychleji, než myslíte.

Býk    

Slunce je v konjunkci s Merkurem, a milostným vztahům se proto příliš nedaří. Protějšek vám může nasadit brouka do hlavy. Bude se vám zdát, že vám nedává dostatečné důkazy o svých ryzích citech. Upřímný rozhovor by vám ušetřil spoustu zbytečných úvah.

Blíženci          

Jste pracovití a víte, co chcete. Je dobře, že si jdete za svými cíli, měli byste však být trochu ohleduplnější vůči ostatním. Vztahy s kolegy a nadřízenými velice ovlivní váš kariérní postup. Naučte se být diplomatičtí a dočkáte se kýžených úspěchů.

Rak    

Nejste právě průbojní? V mnoha směrech vás to nijak neomezuje, pokud však chcete udržet krok s vašimi nebojácnějšími kolegy, budete se muset naučit prosadit. Nebojte se dát najevo nesouhlas a projevit vlastní názor. Věřte si a dotáhnete to daleko.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Slunce se dnes přesouvá do znamení Vah a umožní vám, abyste se potěšili pracovními úspěchy. Dnes budete v plné zbroji a je možné, že dojde na přímé měření sil s konkurencí. Neváhejte předvést své schopnosti v celé kráse, ať každý vidí, s kým má tu čest!

Panna 

Rádi si užíváte a nemůžete žít bez luxusu? Možná vám nezbude nic jiného než se toho všeho vzdát. Pokud totiž budete pokračovat v utrácení peněz stejným tempem jako doteď, věřte, že se dostanete do nepříjemných finančních problémů. Myslete dopředu!

Váhy  

Jste unavení a máte plné zuby jak práce, tak všech ostatních povinností? Poproste vašeho nadřízeného o den volna a prodlužte si víkend. Jistě vám vyhoví a dopřeje kýžený odpočinek. Stravte pár dní se svým partnerem či o samotě. Co takhle horská chata?

Štír     

Slunce v konjunkci s Merkurem vám umožní získat si něčí náklonnost či prohloubit současný vztah. Pochybnosti o partnerské věrnosti vám teď vůbec nepřijdou na mysl. Pokud jste se s nějakým protějškem zatím jen oťukávali, teď mohou události dostat rychlý spád.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Jste inteligentní, pracovití a talent vám také nechybí. Pokud k tomu všemu přidáte ještě trochu trpělivosti, uvidíte, že svou pracovní konkurenci hravě doženete. Věřte, že s vašimi schopnostmi, zásadami a cílevědomostí to dotáhnete opravdu daleko.

Kozoroh         

Jedna z vašich skvělých vlastností je pragmatismus. Jste realisti, a to pro vás dělá život o něco lehčí. Je dobře, že se na věci koukáte s nadhledem a neděláte si iluze. O to příjemněji budete překvapení, až uvidíte, jakým směrem se ubírá váš vztah.

Vodnář          

Slunce, které dnes vstupuje do Vah, vás nutí důsledně pečovat o domácnost. Ve vašem případě je tato pobídka bezpředmětná, vy ale přidáte k běžné péči ještě nějaký bonus. Nikdo vás nemusí přemlouvat, sami se s chutí vrhnete na přípravu oblíbené pochoutky.

Ryby  

Nebuďte ve svých závěrech tak unáhlení. Snažte se na věc podívat z více úhlů pohledu, a pokud se k vám dostane nepodložená informace, nedělejte uspěchané soudy. Raději si všechno nechte pořádně rozležet a vyhněte se tomu, že si věc špatně vyložíte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz