Zajímavosti

Margita poprvé od smrti Hanky na pódiu. Poslal jí dojemný vzkaz do nebe

Margita poprvé od smrti Hanky na pódiu. Poslal jí dojemný vzkaz do nebe
Hana Zagorová a Štefan Margita | Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Po těžkých chvílích se Štefan Margita rozhodl opět vrátit na pódium, a to po boku Leoše Mareše. Za svou milovanou Hanku Zagorovou stále truchlí, díky zpěvu se mu znovu objevil úsměv ve tváři. Své životní lásce však poslal krásný vzkaz do nebe. "Zpíval jsem pro tebe, Hani," řekl.

Operní pěvec Štefan Margita se znovu pustil do práce a zazpíval svým fanouškům na koncertě Staré Pecky, který pořádal Leoš Mareš. Hudební mistr vystoupil s nádhernou árií Ave Maria, kterou věnoval své milované Haničce.

"Děkuji Leoši Marešovi za pozvání a také za to, že jsem mohl po tak dlouhé době zpívat. Zpíval jsem pro tebe, Hani!" vzkázal své lásce operní pěvec.

Související obsah

​Melancholickou písní připomněl svou velkou ztrátu, ale zároveň ukázal, jakou radost ze svého návratu ke zpěvu má. I přes všechen žal a smutek, kterým si Štefan poslední týdny procházel, se zase začal smát a svůj talent a profesi si užíval.

"Na jeviště konečně vstupuje někdo, kdo umí zpívat. A ten pán se jmenuje Štefan Margita," uvedl zpěváka se silným hlasem jako zvon Leoš Mareš.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

"Jaká to nádhera a závrať má ta nádhera," zpívali společně s Leošem Marešem těsně před koncertem ve videu na instagramu, kde je vidět, jak moc Štefanovi vystupování na pódiu chybělo.

"Takhle to vypadá, když se člověk narodí s talentem. Staré pecky, Štefane. Štefane, už zase pracuješ," podpořil vdovce moderátor Leoš Mareš a ukázal, že se Margita pomalu vzpamatovává ze smrti milované ženy a vrací se do práce.

Související obsah

"No, musím, ty jsi profík taky," odpověděl mu Margita s úsměvem. Fanouškům společně odhalili i pěvcův velký plán. Na začátku ledna bude pořádat koncert v O2 areně. "Koncert věnujeme Hance," prozradili společně a začali opět zpívat silné melodie.

Podívejte se na video, jak se Češi rozloučili se svou milovanou Haničkou písničkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz