Co nás čeká

Horoskop na středu 28. září: Udělejte něco pro své zdraví

Horoskop na středu 28. září: Udělejte něco pro své zdraví
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnes je čas na nějakou sportovní aktivitu. Na nic se nevymlouvejte a udělejte to pro své zdraví. Saturn ve Vodnáři vám v tomto měsíci propůjčil dar skvěle vládnout slovy. A také vás dnes planety svádí k nákupům luxusních věcí, pozor na to.

Beran

V tomto týdnu se vám daří manuální práce. Pro ty z vás, kteří se jí živíte, to znamená větší pohodu v zaměstnání a možná i prémie. Ostatní mohou příznivého období využít pro opravy doma, u rodičů či přátel. Jedna taková výpomoc vás čeká i odpoledne.

Býk    

Je čas na nějakou vhodnou sportovní aktivitu, kterou zvládnete po práci. Můžete zkusit vyjížďku na kole, cvičení v posilovně, brusle či třeba delší procházku. Na nic se nevymlouvejte a zkuste začít už dnes. Děláte to pro své zdraví!

Blíženci          

Saturn ve Vodnáři vám v tomto měsíci propůjčil dar skvěle vládnout slovy. Snadno se s každým domluvíte a vyřídíte i to, co dosud vázlo. Mohli byste toho dnes a v následujících dnech využít i ve své kariéře. Je to také dobrý čas pro složení zkoušek a pro pohovory.

Rak    

I když vás teď Jupiter v Beranu obdarovává bystrým úsudkem a intuicí, nevrhejte se do všeho zbrkle a nechtějte řešit vše okamžitě. Dnes byste ve své netrpělivosti mohli přehlédnout mnohá skrytá nebezpečí. A do žádných problémů se přece dostat nechcete.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

V zaměstnání platíte za nezdolného pracanta, který si sám hledá novou práci, když má svůj úkol hotový. Vašeho pracovního úsilí a nasazení si už všimli nadřízení. Dnes možná pocítíte první náznak toho, že už dlouho nezůstanete bez adekvátní odměny!

Panna 

Je obtížné se s někým nyní domluvit. V tomto ohledu na vás klade toto období poněkud větší nároky. Pokud vás to deptá, je to přirozené, ale jste znamení, které se s tím dokáže pořádně porvat. Dnes zkuste nic neřešit a nějak tímto dnem proplujte.

Váhy  

Máte vkus a styl, navíc milujete kvalitu. Planety vás svádí k nákupům luxusních věcí a nějaká se vám dnes hodně zalíbí. Pokud neplánujete své finance investovat jinam, klidně si tuto radost dopřejte!

Štír     

Nesnášíte emoce, jako jsou závist či žárlivost. Dnes se s nimi v nějaké podobě setkáte, nebude to příjemné! I když se věc nemusí týkat přímo vás, stejně budete cítit znechucení. Zkazí vám to náladu na celý den a budete potřebovat vzpruhu!

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Střelec

Těší vás stav vašeho konta a nepřerušovaný tok peněz, které k vám proudí. Dnes si hodláte dopřát něco výjimečného, abyste se odměnili za svůj pracovní výkon. Může to být šperk, oběd v drahé restauraci nebo třeba lístek do divadla. Zasloužíte si to!

Kozoroh         

Nepodceňujte vzdělání starších kolegů! Není o nic méně kvalitní než to současné. V jejich prospěch mluví i životní zkušenosti, které se ve škole zkrátka neučí. Nechte si od kolegů poradit! Dnes by vám mohli pomoci vyřešit zapeklitý pracovní úkol.

Vodnář          

Jestli vás to dnes v práci zmáhá, popřemýšlejte, jestli je to slabou kondicí, otráveností z náplně práce nebo psychickou nepohodou. Vše se dá řešit! A v krajním případě třeba i změnou pracovní pozice, anebo dokonce zaměstnavatele. Jde přece o vás!

Ryby  

Ukažte dnes všem, že si umíte stát za svými názory! Bojujte za to, v co věříte. Nedovolte nikomu, aby boural to, o čem sníte a co chcete vybudovat. Tak se nakonec dostanete přesně tam, kde chcete být. Získáte rovněž respekt a obdiv. To není málo!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz