Co nás čeká

Horoskop na pátek 30. září: Dnes vás čeká mimořádný den

Horoskop na pátek 30. září: Dnes vás čeká mimořádný den
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Díky Marsu v Blížencích vás dnes čeká mimořádný den. Blíží se okamžik, kdy se budete moci konečně zamilovat a těšit se ze společných chvil s novým a vysněným partnerem. Buďte ale opatrní a nevěřte každému.

Beran

Pořád vymýšlíte různé programy, abyste svým blízkým udělali radost. Nepotřebujete k tomu ale nákladné dary a exotické dovolené. Vašim nejdražším stačí, když vás mohou mít chvíli pro sebe. Sedněte si s nimi, povídejte si. Budou šťastní.

Býk    

Pokud jste se rozhodli zkusit podnikání, máte dnes díky Marsu v Blížencích mimořádně příznivé období. Tentokrát však nehledejte díru na trhu sami, ale poraďte se s někým, komu důvěřujete. Společně pak prověřte, jestli je váš nápad životaschopný.  

Blíženci          

Navzdory tomu, že finanční sféra vám momentálně vrásky na čele nedělá, některé dny přesto poznamená napětí a nervozita. Jedním z nich bude i pátek. Hlavně se tím nesmíte nechat rozhodit, máte dost síly se všem nepříjemným událostem postavit čelem!

Rak    

Pátek vám nabízí skutečně výjimečnou možnost potkat vysněný protějšek. Díky hvězdám budete mít správnou intuici, která vás neomylně povede k tomu pravému cíli. Zkrátka budete mít při setkání vnitřní jistotu, že právě tohle je on, a ne nikdo jiný!

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Jste neustále na webových stránkách cestovních kanceláří, berete si domů katalogy a sledujete cestopisy. Letní dovolená je dávno za vámi, ale vy už plánujete další. A proč ne? Vyrazte někam, může vám to přinést kromě zážitků i užitek!

Panna 

Zcela bez obtíží dnes zvládáte náročné intelektuální úkoly. A vlastně vám jde jejich řešení v tomto měsíci neobyčejně lehce. Mohli byste tedy vysvětlit svým ratolestem věci, které jim ve škole nejdou. Hlavně přitom zůstaňte trpěliví a nevztekejte se.

Váhy  

Blíží se okamžik, kdy se budete moci konečně zamilovat a těšit se ze společných chvil s novým a vysněným partnerem. Buďte ale opatrní a nevěřte každému, koho potkáte. Dnešní den může přinést zajímavé kontakty, ale hlavně si zachovejte zdravý úsudek.

Štír     

Nevíte proč, ale tentokrát se na víkend vysloveně těšíte. Nějak vás to tento týden v práci unavilo, především po duševní stránce. Relaxovat můžete začít klidně už v pátek odpoledne nebo večer. Existuje přece spousta možností, jak si zlepšit náladu.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Jako na vynikajícího pracovníka se na vás dnes nejspíš obrátí šéf se žádostí o to, abyste převzali část práce za své kolegy. Jste v pokušení kývnout, ale než to uděláte, uvažujte. Hodně vydržíte, ale vážně nejste nevyčerpatelnou nádobou energie.

Kozoroh         

Vlivem retrográdního Uranu vám dnes hrozí domácí konflikty. A to kvůli náhlému tvůrčímu vzplanutí, kdy chcete odhodit vše, co je podle vás staré. Uvolněná místa chcete zaplnit novými a originálními dekoracemi. Ty se však ostatním vůbec nelíbí.

Vodnář          

Na domácí frontě ještě stále probíhají občasné tuhé boje. Máte pořád co řešit a někdy se u toho nevyhnete pořádným emočním výbuchům. Abyste jim dnes předešli, zkuste přijít s úsměvem na tváři a krabicí zákusků v ruce. Buďte si jistí, že to zabere.

Ryby

Dnešek je pohodovým dnem. Od rána se usmíváte a žertujete. Že by to bylo blížícím se víkendem? Je to dost dobře možné. Přinášíte optimismus a dobrou náladu a to je důležité. Dokonce povzbudíte někoho, koho trápí chmury na duši.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz