Co nás čeká

Horoskop na pondělí 3. října: Dnes vás čeká velké překvapení

Horoskop na pondělí 3. října: Dnes vás čeká velké překvapení
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Zažijete dnes nejspíš překvapení. Pod vlivem planet totiž v sobě zřejmě objevíte vlastnosti, o kterých jste neměli tušení či je přehlíželi. Vykročte do nového týdne s elánem a pusťte se do práce na něčem, na čem vám hodně záleží.

Beran

Hned zrána pocítíte příval kreativity, který dnes hodláte zúročit všude, kde to jen bude možné. Využijte ho zejména v zaměstnání nebo podnikání. Hlavně si ale dejte pozor na zbrklost, která by vám mohla mnohé zhatit. Už se to přece v minulosti stalo.

Býk    

Zažijete dnes nejspíš překvapení. Pod vlivem planet totiž v sobě zřejmě objevíte vlastnosti, o kterých jste neměli tušení či je přehlíželi. V jednu chvíli vám to všechno dojde a uvědomíte si, že některé pochybnosti, které jste o sobě měli, byly zbytečné. Dokážete víc!

Blíženci          

Energie dnešního dne vás vyzývají, abyste si udělali pořádek v důležitých oblastech svého života. Už se vám nebude chtít nic odkládat, naopak budete rádi řešit všechno hned. Pokud máte vše dobře promyšleno, směle do toho. Pokud ne, udělejte si plán.

Rak    

Toto období s sebou nese potřebu podpory nejbližších přátel, a pokud je to možné, tak i spolupracovníků. Pociťujete jakousi vnitřní nejistotu, která vás sužuje, a dnes to začalo už ráno. Nemůžete se moc divit, hvězdy nejsou v říjnu zrovna přívětivé.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Vykročte do nového týdne s elánem a pusťte se do práce na něčem, na čem vám hodně záleží. Jděte si neochvějně za svými sny a nenechte se od nich nikým odradit. Každá iniciativa vás posune o několik kroků dál. Nezapomínejte, důležitý je tah na branku.

Panna 

Využijte přemíry energie k tomu, abyste zahájili nutné změny ve svém životě. Sami dobře víte, o co jde. Mars v Blížencích vám dodává velkou dávku intuice a máte sílu dokázat vše, co je k tomu třeba. A nebojte se, můžete počítat s podporou i ostatních planet.

Váhy  

Jste sice plní energie, ale dejte si pozor na své jednání a kroky, které uděláte. Kvůli své netrpělivosti máte nyní tendence snažit se věci uspěchat. Zbrklost vás ale může připravit nejenom dnes o velké šance, které hned tak znovu přijít nemusí.

Štír     

Dnes budete hodně přemýšlet o tom, co se děje ve vašem životě, a budete plánovat budoucí kroky. Chcete být co největší oporou pro svého partnera a celou svou rodinu, ale také naplňovat vlastní sny. Zkrátka byste chtěli vykročit trochu jiným směrem.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Pokuste se dnes uvolnit a trochu odreagovat od napětí, které pociťujete od počátku měsíce. Planety se na vás totiž poněkud chmuří a kladou vám do cesty různé překážky. A také zásobují vaši duši neklidem a rozmrzelostí. Budete se s tím muset poprat.

Kozoroh         

Povinnosti a problémy, které jste dosud přehlíželi a úmyslně ignorovali, se neztratily. Dnes naopak mohou některé vyplout na povrch a způsobit těžkosti a nepříjemnosti. Abyste se s nimi vyrovnali se ctí, je třeba se jim postavit čelem a neuhýbat!

Vodnář          

Někde jste v minulosti udělali chybu a ta vás dnes může dostihnout. Její náprava a řešení vás nepříjemně zdrží a rozladí. Díky tomu budete mít po většinu dne hodně rozmrzelou náladu. Budete mít ke všemu připomínky a vůbec nic vám nebude po chuti.

Ryby  

Jak nakládáte se svými talenty, které vám příroda dala do vínku? Nenecháváte je ležet ladem? Možná by některý z nich mohl výrazně zvýšit vaše příjmy. Měli byste se dnes porozhlédnout, zda neexistuje podobná příležitost. A pokud ano, pusťte se do toho!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz