Experti na cestách

Anička Slováčková o hororu na dovolené: Jezdily nám po pláži traktory

Herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková si ráda užívá dovolenou jako každý jiný. Letos ji ale její oblíbená destinace, na kterou jindy nedá dopustit, zklamala. Promluvila o tom v pořadu Experti na cestách na TN Live.

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové s rodinou odjakživa jezdila do Turecka. "Naposledy jsem byla s rodinou v milovaném Turecku. My tam jezdíme v podstatě od mého narození. Je to moje oblíbená destinace, i když naposledy jsme tam nebyli úplně spokojení," nastínila Slováčková, že ne vše bylo v pořádku.

"Posledně jsme nejeli s úplně dobrou cestovní kanceláří. Jezdily nám tam přes pláž traktory a bylo to opravdu šílené, ale já si myslím, že si to dokážu užít všude. I kdybych měla jet někam k prasečinci, tak si tam najdu něco hezkého," míní herečka.

Související obsah

​Na podzim jsou populární krátké dovolené. "Mám tyto dovolené moc ráda, protože se člověk za tu krátkou dobu snaží stihnout co nejvíc věcí, nebo naopak si co nejvíc odpočinout. Ty delší víkendovky jsou pro mě úplně ideální. Chystám se do některých evropských měst. V nejbližší době si ale myslím, že to bude nějaký prodloužený víkend v Čechách," popisuje Slováčková.

Kromě Turecka má i jiné oblíbené lokality. "Já osobně nedám dopustit na Itálii. Jsou tam miliony a miliony nádherných míst a je to kolébka skvělého jídla. Když jedu na dovolenou, tak se potřebuji hlavně dobře najíst. Zkuste Řím. Nebo v Kalábrii by mohlo být pořád teplo a hezké počasí," dodává.

Související obsah

​Její nejoblíbenější evropské město je ale Barcelona. "Tam člověk podle mě nemůže být zklamaný. Vždycky se tam ráda vrátím. Je to město, které žije barvami, kulturou a hudbou. A je to nádherné," uzavírá Slováčková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz