Zahraničí

Děsivý nález na Slovensku! Traktorista našel na poli lebku dítěte

Slovenští kriminalisté vyšetřují hrůzný nález na poli u obce Lemešany. Traktorista tam objevil lebku dítěte. Může jít o pohřešovaného dvouletého chlapce.

Traktorista ve středu po poledni objevil před posedem na okraji pole u obce Lemešany na Slovensku dětskou lebku. "Přivolaný lékař předběžně stanovil, že lebka patřila osobě ve věku pět až šest let. Policie místo důkladně zdokumentovala," řekla portálu TVnovinky.sk policejní mluvčí Jana Mésarová.

Kriminalisté už ve věci zahájili trestní stíhání pro zločin usmrcení. "Kosterní nález bude předmětem znaleckého zkoumání soudních lékařů v Košicích," doplnila Mésarová.

Související obsah

Následně bude podle výsledků policie prověřovat různé vyšetřovací verze. Podle slovenských médií by se mohlo jednat o ostatky dvouletého chlapce z Lemešan, který se ztratil na začátku července v okolí řeky Torysy.

Malý Demir se totiž v osudný den šel s rodinou a dalšími 50 lidmi koupat. Poté, co z něj jeho strýc na chvilku spustil oči, však chlapeček zmizel. Dosud se ho vyšetřovatelům nepodařilo najít. Do pátrání se zapojili i potápěči a psovod. Další informace se dozvíte v tomto článku na TN.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz