Zajímavosti

Patnáctiletý student napadl policistu. Složil ho k zemi nebezpečným chvatem

Na sociálních sítích se objevilo video, ve kterém 15letý mladík z Floridy agresivně napadl policistu ve chvíli, kdy se snažil rozdělit rvačku dvou chlapců. Útočník se ke strážníkovi přiblížil, chytl ho za záda a speciálním chvatem srazil k zemi.

Patnáctiletý student ze střední školy na Floridě čelí obvinění za napadení policisty. Podle tamního policejního oddělení se snažil policista uklidnit rvačku dvou chlapců. Mezitím k němu přistoupil třetí student, který do bitky nebyl zapojený, popadl strážníka a odtáhl ho o kus dál.

Celá roztržka se objevila ve videu na internetu, student v něm na policistu zaútočil nebezpečným chvatem, který připomínal bojový sport MMA. Nejprve strážníka chytil za záda a poté srazil k zemi.

Související obsah

Incident zastavil až ředitel školy, který přivolal další studenty. Ti spolužáka uklidnili, informovala tamní policie. Ta pak 15letého chlapce zadržela za násilné vzdorování veřejnému činiteli a za jeho ublížení na zdraví.

"Nikdy nebudeme tolerovat násilné chování, které bude mířené na naše policisty. Tyto činy budou mít ty nejhorší následky," řekl tamní stanici Fox 35 Orlando policejní šéf v St. Cloud Douglas Goerke.

Podívejte se na rvačku mezi studenty střední školy na Slovensku:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz