Co nás čeká

Horoskop na pondělí 7. listopadu: V milostném životě váš čeká jiskření

Horoskop na pondělí 7. listopadu: V milostném životě váš čeká jiskření
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

V milostném životě se můžete těšit na chvíle jiskření, kdy si budete připadat jako ve filmu. Pokud budete mít pocuchané nervy z práce, nechte se uklidnit v náručí partnera. Ten vám zaručeně pomůže změnit myšlenky.

Beran

Budete mít chuť dělat věci nově, nejenom co se týče techniky, ale i samotné náplně. Změna dosavadních koníčků, práce nebo bydlení je velmi pravděpodobná. Stejně tak dobře vám bude dělat ale i seznamování s novými lidmi nebo místy.

Býk    

Uran ve vašem znamení vás obdaří darem výmluvnosti. Oceníte to na pracovním poli, kde se vám díky němu naskytne pohled na překvapený dav kolegů, ale i doma a zvláště pak v posteli, kde rozhodně nebudete mít potíže s vyjadřováním.

Blíženci          

Dnešek se bude točit kolem nového člena rodiny. Může jím být domácí mazlíček nebo přírůstek, o který se postaral někdo ze vzdálenějších příbuzných. Každopádně vaši rodinu naplní radostí a vy budete mít chuť oslavovat a poznávat ho blíže.

Rak    

Věnujte se dnes především svojí drahé polovičce. Jsou věci, o kterých jste už spolu dlouho nemluvili a které byste měli znovu probrat. V rámci pracovních kontaktů budete žhavit staré známosti a nažhavíte je natolik úspěšně, že dojednáte něco významného.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Doma budete muset projevit větší diplomatické schopnosti než jindy. Své rozjitřené nervy si ale budete moci uklidnit v náručí partnera, který vás bude rozmazlovat a ukáže vám, co to znamená vášeň, při níž vypínáte mozek a jen cítíte.

Panna 

Pondělí vám rozdá karty poněkud nestejnoměrně. Na domácím poli nebo v zaměstnání budete jednou velebeni pro svá rozhodnutí, ale už za chvíli zase terčem posměchu, protože vaše návrhy nebudou podle většiny to pravé ořechové. Zachovejte raději klid.

Váhy  

V milostném životě se můžete těšit na chvíle jiskření, kdy si budete připadat jako v romantickém filmu. V práci budete muset napnout síly, ale zase to bude ku prospěchu vaší profesní reputace. Doma se budete moci projevit na milostném poli naplno.

Štír     

Ten, kdo vám ještě před nedávnem vymlouval jistou věc, začne postupně obracet a přicházet na to, že váš nápad vlastně není tak docela špatný. Nenechte ho v jeho omylu dlouze vykoupat, ať už to bude někdo z vašeho domácího okruhu či toho pracovního.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy - nic není tabu!

Střelec

Být k sobě něžní a pozorní ve vztahu můžete, i když právě nic neslavíte. Zkuste začít třeba snídaní do postele a nemusí zůstat jen u snídaně, naservírovat si můžete rovnou další chod. Co se týče domova a práce, tam se vyplatí opatrně vážit své kroky.

Kozoroh         

Nedovolte, aby obavy způsobily, že si rozmyslíte některé kroky, které jste chtěli podniknout již dávno. Ať už máte v plánu vyznat lásku své dávné lásce z dětství, nebo třeba zkusit se přihlásit na výběrové řízení na svou vysněnou pozici. Hurá do toho.

Vodnář          

Vy jste mistři improvizace, i když svými akčními nápady můžete mnohdy své blízké i vzdálené okolí poněkud zaskočit, na svou stranu je získáte poměrně snadno. Stačí jim nějaký ten svůj zlepšovák předvést v praxi, nebo je nechat rovnou to vyzkoušet.

Ryby  

Celý den se ponese ve znamení toho, že budete mít chuť i potřebu relaxovat, ale budou se na vás lepit různé potíže, které si vyžádají vaši plnou pozornost. Doma se o to postará nejmladší generace, v práci potom samozřejmě váš milovaný nadřízený.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz