Zajímavosti

Ztrápená Agáta: Teď se budu muset starat o Soukupa, leze mi na nervy

Ztrápená Agáta: Teď se budu muset starat o Soukupa, leze mi na nervy
Agáta Hanychová | Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová se v požehnaném stavu musí teď postarat o svého partnera Jaromíra Soukupa, který je po operaci ruky. Navíc bude mít na starosti ještě svého syna Kryšpína. Na sociálních sítích se svěřila, že by si potřebovala odpočinout.

Soukup se o víkendu zranil a musel na operaci. Už by měl být z nemocnice doma a o víkendu o něj bude pečovat právě jeho těhotná přítelkyně Agáta. "Jaromír je po operaci, takže se budu starat o něj a o Kryšpína, bude to takový klučičí víkend," nastínila Hanychová.

Takhle si ale volné dny ani zdaleka nepředstavovala. "Já chci odpočívat, protože přes ten týden je to fakt náročné. Klidně bych fakt celý víkend ležela. Ale je pravda, že mi onemocněla paní uklízečka, takže mám nejsmutnější víkend a budu uklízet," podotkla modelka.

Související obsah

​Přesto si dokáže představit i mnohem horší program, a to by bylo vzít děti do aquaparku. "Za prvé by mě tam viděla spousta lidí v plavkách s tím břichem, to fakt není hezký pohled. A za druhé je tam hodně lidí," oklepala se Agáta nad pro ni děsivou variantou víkendového odpočinku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

V živém vysílání na instagramu padaly otázky od Agátiných fanynek. Jedna z nich byla, jestli jí neleze na nervy, že Jaromír musí mít vždy pravdu a má tendenci Agátu poučovat. "Leze, ale to tak má každý chlap. Na to už jsem si zvykla," nestydí se za své zkušenosti s muži Hanychová.

Související obsah

​Mimo jiné se vyhnula otázkám ohledně svatby, posteskla si však, že si na hlavě našla už 15 šedivých vlasů. A otázku, kolik ještě plánuje dětí, odpověděla záludně, že možné je všechno.

Agáta Hanychová se vyjádřila i ke kauze s Terezou H.:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz