Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 17. listopadu: Čeká vás karmická zkouška

Horoskop na čtvrtek 17. listopadu: Čeká vás karmická zkouška
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Aktivní Mars se sice ubytoval ve znamení Blíženců, ale i ostatní znamení nabíjí značnou dávkou energie. Planeta Merkur vás obdaří velice pozitivní zprávou a s přesunem do znamení Střelce vám v druhé polovině dne přinese karmickou zkoušku v oblasti financí a majetku.

Beran

Pokud jste o svátku v zaměstnání, budete mít spoustu dobrých nápadů a nebudete se bát je prezentovat. Vaše trefné připomínky pomohou dokončit důležitou práci včas a bez chyb, čehož si samozřejmě všimnou kolegové i šéf. Skvělá práce, jen tak dál!

Býk    

Podaří se vám splnit veškeré sliby a dostát všem závazkům. Ač je to zdánlivě samozřejmost, a okolí to tak do jisté míry vnímá, vy sami víte, kolik energie a odříkání vás to stálo. Nyní zasloužíte nejenom pochvalu, ale také chvilku jen sami pro sebe.

Blíženci          

V pracovní oblasti byste měli být důslednější. V poslední době máte sklon své povinnosti zanedbávat, čehož si dříve či později všimne také váš zaměstnavatel. Pokud nezlepšíte svůj přístup, můžete očekávat minimálně pokárání. Snažte se najít motivaci!

Rak    

Dnes se připravte na to, že váš zdravotní stav nebude zrovna ideální. Můžete trpět zejména bolestmi hlavy, které mohou vést k nespavosti. Proto se raději nepřepínejte a vyhněte se veškerým stresům. Náročné povinnosti proto raději odložte na jindy.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Okolí vás má doslova přečtené, a proto dnes velice snadno prokoukne vaše plány. Raději se tedy nevykrucujte a vyložte karty na stůl. Upřímnost vaši blízcí koneckonců umí ocenit. Propříště si však pamatujte, že mlžení a intriky na ostatní neplatí.

Panna 

Aktivní Mars se sice ubytoval ve znamení Blíženců, ale i vás nabíjí značnou dávkou energie. Jeho postavení s sebou nese výhody i nevýhody. Jste plní vitality, elánu rozvíjet své plány, máte živější touhy a sexuální náboj, ale budete i drzejší.

Váhy  

Jak se říká v jedné známé písničce, dělání smutky zahání! A přestože je svátek, měli byste se soustředit na práci. Povinnosti vám pomohou zapomenout na manželské nesnáze. Fakt, že se váš vztah v poslední době potácí v problémech, nemusí znamenat konec.

Štír     

V zaměstnání se nebudete bát projevit svůj názor. Naopak, k údivu svých kolegů se odvážíte oponovat svému šéfovi, což, jak se ukáže, je velmi chytrý krok. Za svoji odvahu a dobré nápady získáte u nadřízeného respekt. A to se koneckonců vždycky hodí.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

I když nejste samotáři, je normální, že v této podzimní době zatoužíte někdy po určitém ústraní. Do vašeho znamení se dnes přesouvá Merkur, který vám dává košatější nápady a bezvadnou schopnost komunikace, poslouchat vás je dnes úžasný zážitek.

Kozoroh         

V partnerství se dnes budete cítit jako v kleštích. Je to dáno partnerovým neustálým podezříváním. Jeho žárlivost vás bude nepříjemně svazovat, tím spíš, že váš protějšek bez vás neudělá ani krok. Je nejvyšší čas na vážnou rozmluvu. Buďte otevření.

Vodnář          

Planeta Merkur vás obdaří velice pozitivní zprávou a s přesunem do znamení Střelce vám v druhé polovině dne přinese karmickou zkoušku v oblasti financí a majetku. Rozhodně si však nebudete moci stěžovat na nepřízeň osudu, tak si to užívejte.

Ryby  

Budete se věnovat potížím vašich blízkých a společnosti. Přemýšlejte o tom, kam byste chtěli patřit, co si přejete a co ve svém životě nadále nechcete. Na konci dne se nastaví nová pravidla, uzavřou nová partnerství, a naopak ukončí staré dohody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz