Zajímavosti

Hrát Roubala byla výzva. Žít se mnou bylo pro manželku těžké, říká Čermák

Herec Hynek Čermák se v úterním pořadu TALK! rozpovídal o své herecké kariéře. Moderátorce Rebecce Diatilové nastínil, co se chystá v jeho kariéře a jak náročné pro něj bylo ztvárnit hlavní roli v minisérii Případ Roubal.

Herec Hynek Čermák je jedním z nejobsazovanějších herců v Česku, chystá teď několik různých projektů a prý rozhodně je na co se těšit. "Děti Nagana, tento film byl krásný výlet do minulosti, do mého mládí. Hlavní hvězdou jsou tam ty děti, které byly fantastické. některé jejich výkony jsou úplně na hranici geniality, takže to mě moc bavilo," zmínil Čermák.

Zazářil mimo jiné v hlavní roli minisérie Případ Roubal. "Byla to velká výzva. Soužití se mnou bylo pro mou manželku strašně těžké v té době. Nesl jsem s sebou nálož psychickou, byla to ošklivá energie, a to se samozřejmě promítá," řekl herec. 

Související obsah

Už pět let žije v manželství s krásnou herečkou Veronikou Čermák Mackovou, kterou diváci znají především ze seriálu Ulice. "Divoké to občas je, ale my jsme oba Vodnáři, takže spíš radši mlčíme, takže je u nás často ticho. To neznamená, že se nemáme rádi," nastínil jejich společné soužití Čermák.

​Podotkl, že je pro něj hodně důležité, že manželka je z branže a rozumí mu. "Nevím, jestli kdybych žil s někým, kdo neví, co tato práce obnáší, jestli by to se mnou vydržel. Žena to samozřejmě chápe a já chápu ji. Málokdy se vlastně vidíme, takže jsme si vzácnější," přiznal herec s tím, že když mají čas pro sebe, vyráží nejraději na výlety do lesa.

Související obsah

​​Manželství pár prý mnohému naučilo. "Vztah nás naučil, že se budeme muset po zbytek života učit udržovat ho a že to je taková práce. To ale asi vědí všichni manželé," míní Čermák s tím, že neví, jestli už měl krizi středního věku, nebo ho ještě čeká. "Koupil jsem si motorku před pěti lety, tak by to mohlo být ono," přiznal. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz