Krimi

Rozruch před brněnským nádražím: Žena okradla muže, který zkolaboval

Policie zveřejnila záznamy dvou incidentů, které se staly před brněnským nádražím. V prvním případě šlo o potyčku mezi dvěma muži, v tom druhém okradla žena muže, který zkolaboval. K oběma případům museli vyjet strážníci i záchranná služba.

Brněnské nádraží je častým místem potyček a šarvátek. V minulých dnech se tam odehrála potyčka mezi dvěma muži. Jeden skončil v bezvědomí a krvácel z úst i hlavy, strážníci mu okamžitě poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu. Podle svědků ho napadl 24letý mladík.

Strážníkům se podezřelého podařilo zajistit na místě. Ani stav napadeného muže zřejmě nehnul svědomím mladíka a se zakrvácenýma rukama se pokoušel inzultovat i strážníky. Hlídka mu nasadila pouta.

"Hlídkám městské policie se podařilo dopadnout jak podezřelého z napadení, tak i ženu, která si vzala peněženku opilého muže," prohlásil mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Související obsah

Jen o pár metrů dál zachytily kamery městské policie ve stejnou dobu 24letou ženu, která se sklonila k opilému muži. Ačkoliv to vypadalo, jako by se snažila muži pomoct, místo toho mu z kapsy vytáhla peněženku, kterou si schovala pod svou bundu, a odešla.

Ženu zajistila další hlídka strážníků. Podezřelá se ještě pokusila peněženky zbavit, to ale neušlo pozornosti kamer městské policie. A byla předána s podezřením na spáchání trestného činu státní policii.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz