Zajímavosti

Láká vás práce v televizi? Přihlaste se do studijního programu a staňte se hvězdou

Příští týden končí možnost přihlásit se do dvouletého studijního programu CME Content Academy, který TV Nova a Markíza společně s Televizním institutem otevřely letos vůbec poprvé. Uchazeči mohou posílat přihlášky do 30. listopadu.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o studijní program CME Content Academy je termín podávání přihlášek prodloužen, a to až do středy 30. listopadu. Zájemci o studium tak mají ještě pár dní na vypracování přihlášky a zaslání prostřednictvím formuláře na stránkách CME Content Academy.

TV Nova a Markíza společně s Televizním institutem letos poprvé otevřely unikátní stipendijní program, díky kterému se studenti naučí psát scénáře, stříhat, produkovat, řídit natáčení, televizní marketing, datovou analytiku nebo udržitelné natáčení.

Související obsah

"Skupina Nova neustále hledá cesty, jak podpořit talenty a poskytnout jim příležitost naučit se něco nového, získat praxi a prosadit se v televizním a filmovém průmyslu. Jednou z těchto cest je právě CME Content Academy, což je unikátní studijní program určený pro každého, kdo je plnoletý. Jsem opravdu ráda, že zájem o studium je tak velký," říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová, která zároveň uchazečům přeje hodně štěstí, motivace a nadšení.

Cílem programu je připravit studenty na práci pro televizi, kdy po dokončení kurzu mají záruku dlouhodobé spolupráce na pořadech a projektech pro TV Nova a Markíza. Jedná se již o druhé přihlašovací kolo. První proběhlo na jaře a vybraným uchazečům odstartoval nový školní rok na začátku října.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz