Co nás čeká

Horoskop na pondělí 28. listopadu: Přijde vám nečekaná finanční odměna

Horoskop na pondělí 28. listopadu: Přijde vám nečekaná finanční odměna
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Mars v trigonu se Saturnem vám přináší dary v podobě nečekaných financí. Ale Venuše se s vámi od ranních hodin trochu rozkmotří, tudíž ve vztazích nelze očekávat ty nejvřelejší city.

Beran

Dnešní den a nestandardní situace jsou pro vás znamením toho, že byste měli být opatrnější. Mars se totiž dostává do trigonu se Saturnem, což značí napěťové situace vlivem nesoustředěnosti, roztržitosti a rovněž nesouvislé konverzace.

Býk    

Čeká vás finanční odměna. Něco takového se vám měsíc před Vánocemi více než hodí, a proto bude radost opravdu veliká. Naložíte s penězi velmi rozvážně a maximálně zefektivníte jejich užitek. Váš smysl pro pragmatično a logiku je dnes skvělým pomocníkem.

Blíženci          

Vstupujete do období, které přeje vaší radosti a spokojenosti. Do popředí se dostávají zájmy, duchovní sféra a nové, originální plány. Překypujete elánem, což je markantní zejména v oblasti vašeho soukromí a rodinných vztahů.

Rak    

Každý den přináší nové výzvy, výjimkou není ani dnešek. Důležité je, abyste před nimi neuhýbali. Nemusíte uspět, ale je nutné prokázat odvahu a bojovnost. I to je svým způsobem vítězství, minimálně nad strachy a nejistotou. Jděte do toho.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Vašemu hřejivému a ohnivému znamení nemusí prosincové chladné ovzduší zrovna nadvakrát vyhovovat. Venuše se s vámi od ranních hodin trochu rozkmotří, tudíž ve vztazích nelze očekávat ty nejvřelejší city. Ale nebojte, pozdější hodiny vám to vynahradí.

Panna 

Připadá vám, že váš nový objev hovoří stejně jako vaše druhé já. Máte společné zájmy a válcuje vás silná vzájemná přitažlivost? Pak vězte, že je to skutečně vaše životní láska. A Venuše ve znamení Střelce vám jde ráda za svědka. Radujte se a užívejte si.

Váhy  

Může se vám dnes stát, že vám někdo ze stávajících přátel vytkne, že je zanedbáváte. Sáhněte si do svědomí, zda nemá pravdu. Přitom by vám jejich společnost nyní, kdy trpíte vnitřním přetlakem, udělala opravdu dobře. Zkuste to hned změnit.

Štír     

Dnes hrají planetární vládci ve spojitosti s vaším znamením očividnou přetahovanou. Merkur vám způsobí svým trigonem se Saturnem zmatek v myšlenkách a překážky v komunikaci, což se projevuje nechutí cokoli řešit. A to už je u vás, milí Štíři, co říct.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Vydržte ve svém úsilí a i dnes se snažte dosáhnout svých cílů. Je vhodný čas na to, abyste na sobě zapracovali v různých směrech. Můžete si třeba koupit permanentku do posilovny nebo si zaplatit jazykový kurz. Hlavně to neodkládejte donekonečna.

Kozoroh         

Patříte mezi nejméně problémové pracanty zvěrokruhu a jste proslulí svou houževnatostí. Není se tedy čemu divit, že sklízíte uznání. Nadřízeným v tomto období neunikne ani vaše silná nápaditost a intelekt, což vám má být již záhy k velkému užitku.

Vodnář          

Tento den lze označit klidně jako váš super den, neboť ani jeden z vesmírných vládců nemá proti vašemu znamení námitky. Ba naopak – všichni stojí při vás! Mars v trigonu se Saturnem dokonce přináší dary v podobě nečekaných financí.

Ryby  

Máte pověst dobráků a často se dostáváte do situací, kdy se vás snaží větší dravci využívat. V pondělí jste však ochráněni bojovným Marsem, který vás v trigonu se Saturnem obdarovává větší průrazností a schopností prosadit názory.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz