Zahraničí

Lidem vadilo, že se v bytech netopí. V kotelně našli děsivou věc

Lidem vadilo, že se v bytech netopí. V kotelně našli děsivou věc
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Polská policie vyšetřuje tragickou událost z vesnice Rychliki ve Varmijsko-mazurském vojvodství. V jednom z domů si lidé stěžovali, že se u nich už několik dnů netopí. Předseda bytového družstva se tak šel podívat do kotelny, kde našel mrtvolu.

Předseda bytového družstva se do kotelny vydal po zjištění, že jeho topení je studené. Tam našel tělo dělníka bez ruky. Tu mu utrhl mechanismus, který do kotle přikládal brikety. Portálu polsatnews.pl to oznámil státní zástupce Sławomir Karnowski.

Na noční směnu muž nastoupil minulou sobotu v 19 hodin večer. Zemřít měl podle polské policie v neděli ve dvě hodiny ráno. "Příčinou úmrtí byl traumatický a hemoragický šok utrpěný v důsledku těžkého poranění horní končetiny," sdělil znalec deníku Gazeta Olsztyńska. Pravděpodobně tedy přístroj utrhl muži ruku a v důsledku toho muž umřel.

Související obsah

Nehoda přerušila vytápění v desítkách bytů. Znalec ještě prověří stav zařízení, které nehodu způsobilo. Policie totiž vyšetřuje, jestli smrt dělníka nebyla vinou zaměstnavatele. Zabývá se tím proto i tamní inspekce práce. 

Pražská policie vyšetřuje smrt muže:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz