Co nás čeká

Horoskop na úterý 29. listopadu: Planety vám dnes přejí

Horoskop na úterý 29. listopadu: Planety vám dnes přejí
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Nadmíru vám dnes přeje Venuše s Marsem, kteří přinášejí svěží vánek do vašich vztahů. Mars v Blížencích se skutečně činí! Dokážete se více prosadit, organizovat mnohé záležitosti a doslova kmitat za dva.

Beran

I když se vám zdá, že určitý člověk, který se k vám chová mile, to jen hraje, uklidněte se. Jste si jistí, že to není jenom váš dojem? Zůstaňte sice i dnes ve střehu, ale nedejte na sobě nic znát. Projevit se jako paranoidní člověk by byla chyba.

Býk    

Mars v Blížencích se skutečně činí! Dokážete se více prosadit, organizovat mnohé záležitosti a doslova kmitat za dva. Vaše snaha vám přináší ovoce nejen po stránce finanční, ale také v oblasti vztahů. Nepolevujte a budete honosně odměněni.

Blíženci          

V lásce se nyní cítíte nezvykle. Jde spíše o ukvapené a netrpělivé vztahy, které ani trošku neodpovídají vaší nátuře a představám. U vás, kteří žijete v manželství, to může spadnout do nepříjemností a ztráty harmonie. Pokuste se pro změnu něco udělat.

Rak    

Čeká vás další ze dnů, kdy se budete cítit skvěle a všechno vám půjde od ruky. Dařit se vám bude rovněž v práci. Zejména tam si dávejte pozor na to, co a komu řeknete. Mohlo by se snadno stát, že budete špatně pochopeni a způsobí vám to problémy!

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Dnes je vaše srdíčko ze všeho trochu v chaosu. Nejlepší období pro milostné souznění je odpoledne, kdy mimo sepětí s rodinou vnímáte také intenzivní zamilovanost ke svému protějšku. Odlišná situace může vznikat u manželských párů. Hrozí mírné hádky.

Panna 

Ve vaší analytické hlavičce svitne při jistém setkání, že se tentokrát může jednat až o osudovou záležitost. Na vypozorování důležitých momentů jste mistři. Někdo ze starších členů rodiny může vznášet určité námitky, ale řídíte se vlastním rozumem.

Váhy  

Nadmíru vám dnes přeje Venuše s Marsem, kteří přinášejí svěží vánek do vašich vztahů a nechtějí, abyste se zříkali potěšení a zábavy při svých volnočasových aktivitách. Do odpoledních hodin se jejich energický duet odráží zejména v milostné oblasti.

Štír     

Zdá se, že jste si toho na sebe vzali víc, než zvládnete, a pokud si toho dnes někdo všimne, nepanikařte! Jestliže je to osoba, které důvěřujete, požádejte ji o pomoc. Jinak zachovejte dekorum a s úsměvem vše popřete. Nějak si však zajistěte pomoc.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Máte žízeň po životě a nejraději byste odstartovali cestu kolem světa, abyste uhasili touhu po širších obzorech. I akční Mars v Blížencích se přimlouvá za něco neobyčejného. Jak vidíte, máte astrální protekci, tak se nebojte pustit do svých snů.

Kozoroh         

Na prvním místě je vzájemná komunikace. Vy, kteří jste nezadaní, máte příležitosti k mnoha kontaktům a setkáním, přičemž se kulminační dobou ukazují hodiny od oběda a podvečerní hodiny. Hvězdy vám vzkazují, že netušíte, jak zásadní může někdo být.

Vodnář          

Bombastickou devízou pro odstartování úspěšných záležitostí je přízeň hvězd. Jste schopni zářit takovou originalitou, že se ostatní nestačí divit. Jupiter už dlouho číhá, aby rozšířil vaše obzory a vyšperkoval vaši osobnost do ještě větší dokonalosti.

Ryby  

Hlavně neseďte doma! Je třeba vyrazit na místa, kde to žije zábavou a energií. Pro vás zadané je taktéž vhodná doba, abyste byli aktivní, posílíte svůj milostný život, proč tomu tedy nevyjít vstříc? Jste bystří jako štiky ve studiích i společnosti.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz