Domácí

Krampol a jeho mladá přítelkyně (27): Popsal, co spolu dělají ze všeho nejradši

Krampol a jeho mladá přítelkyně (27): Popsal, co spolu dělají ze všeho nejradši
Jiří Krampol a Kateřina Bláhová | Zdroj: Profimedia

Jiřího Krampola zvedlo ze židle, když se o sobě dočetl, že všechny peníze "vyhazuje" za svoji mladou přítelkyni. Tou má být teprve 27letá herečka Kateřina Bláhová. Čtyřiaosmdesátiletý hlas legendárního Belmonda TN.cz vysvětlil, jak je to doopravdy.

Krampol se s Bláhovou ve společnosti objevuje od začátku letošního roku. Věkový rozdíl mezi nimi činí propastných 57 let, z fotek se ale nezdá, že by jim to dělalo starosti.

To se ale nedá říct o pravděpodobně vymyšlené informaci, kam mizí hercův důchod. "Dočetl jsem se o sobě, že nemám z čeho žít, protože všechny peníze utratím za telefonování se svojí přítelkyní. Je to naprostá pitomost," řekl TN.cz rozčílený Krampol.

Přes mobil si sice s Bláhovou povídá rád, finance v tom však neutápí. "Člověk nemusí patřit k nejbystřejším, aby věděl, že existuje paušál. A já za ten svůj platím asi 250 korun," doplnil.

Související obsah

​Vztah legendy českého herectví s jeho nadějí zůstává na platonické úrovni. Alespoň to tvrdí Krampol. Na Bláhové je znát, že ji jeho pozornost těší.

"Jsem sice fanda na mladá děvčata, ale 57 let je 57 let, to už bych byl opravdu blázen. Je to úžasná holka, kterou mám strašně rád, ale úplně jiným způsobem. Bylo by to hezké, ale není to pravda," vysvětlil Krampol už před časem.

Krampol si společnost Bláhové užíval | Zdroj: Profimedia

Podívejte se, jak velkolepě Krampol oslavil narozeniny (7/2021):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz