Domácí

Senátorka Zwyrtek Hamplová zkolabovala. Z jednání ji odvezla sanitka

Senátorka Zwyrtek Hamplová zkolabovala. Z jednání ji odvezla sanitka
Jana Zwyrtek Hamplová | Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou odvezla ve čtvrtek odpoledne z jednání sanitka. Podle asistentky se jí udělalo nevolno. Zásah potvrdila i mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Udělalo se jí špatně a ztratila vědomí. Pro senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou přispěchali záchranáři přímo do jednacího sálu. Sanitka ji pak převezla do nemocnice.

"Mohu potvrdit, že posádka záchranářů společně s lékařem zasahovala ve Valdštejnské ulici u šestapadesátileté ženy, která měla mít poruchu vědomí. Po našem příjezdu byla žena při vědomí a nebyla v ohrožení života," řekla TN.cz mluvčí záchranné služby Jana Poštová. "Poté ji záchranáři ošetřili a transportovali do nemocnice k další péči," doplnila.

Související obsah

"Je to nepříjemná věc, která se může stát komukoliv. Paní senátorce Zwyrtek Hamplové se udělalo nevolno a následně ji odvezla záchranka," uvedl senátor Zbyněk Linhart.

Zatím není jasné, kdy Hamplovou z nemocnice propustí. "Vzhledem k tomu, že nejsem v Praze, nemám bližší informace. Vím jen to, že se paní senátorce neudělalo dobře a byla jí poskytnuta lékařská pomoc," podotkla její asistentka Andrea Navrátilová.

Sněmovna schválila daňový balíček. Stát si má podle vlády přijít na miliardy:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz