Zajímavosti

Holka, nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka

Holka, nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka
Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem | Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová se už nemůže dočkat miminka. Přestože pohlaví děťátka s partnerem Jaromírem Soukupem už nějakou dobu ví, dlouho si ho nechávali pro sebe. Nyní modelka odhalila, zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka.

Pohlaví miminka bylo až do současné doby tajemstvím. Agáta však fanoušky už nechtěla déle napínat, a tak se o radostnou zprávu podělila. Na instagramu proto sdílela emotivní video.

Na tom je společně s partnerem Jaromírem, synem Kryšpínem a dcerou Miou. Zda to bude chlapeček, nebo holčička, prozradila Agáta velice populárním způsobem. V ruce totiž drží balónek, který je naplněný konfetami v barvě podle pohlaví miminka. "Tak. A je to tady," okomentovala video Hanychová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Malá Mia poté balónek propíchla nůžkami a pokojem se rozlétly růžové konfety. Agáta s Jaromírem tak doma přivítají další malou princeznu. Největší radost, že budou mít holčičku, měla hlavně starší sestřička. Ta se culila na všechny strany. Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat, a to nejen od fanoušků, ale i od kamarádek a kolegyň. "Gratuluji. Co já s tebou ještě zažiji. No, od 14 let je to jízda," napsala modelka Dominika Mesárošová.

Související obsah

"Gratulace," přidala se herečka Eva Decastelo. "A já to říkala. Ať jste obě zdravé, holky," vzkázala herečka a modelka Michaela Ochotská.

Že čeká pár miminko, oznámil už před několika měsíci. Od té doby si Agáta s Jaromírem však prožili několik krušných chvil. Nejprve totiž modelka skončila v nemocnici kvůli samovolnému krvácení. Vše naštěstí dobře dopadlo. Lékaři jí následně naordinovali odpočinek a ona se začala více šetřit. Více informací se dozvíte v tomto článku na TN.cz.

Na konci října však Soukup spadl z kola a ošklivě si poranil ruku. Proto musel na operaci do nemocnice. Těhotná modelka tak doma zůstala jen se svými dětmi. Když se miliardář vrátil domů, pečovala o něj Hanychová jako vzorná přítelkyně. Přečtěte si článek zde.

Podívejte se na vánoční výzdobu Agáty Hanychové:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz