Zajímavosti

Žena chce dceru pojmenovat po seznamce. Je to trapné, tvrdí manžel

Žena chce dceru pojmenovat po seznamce. Je to trapné, tvrdí manžel
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Výběr jména pro dítě může občas za pořádné dusno mezi nastávajícími rodiči. Své o tom ví i jedna těhotná žena. Dceru chce totiž pojmenovat po seznamce, díky které se s manželem poznali. Nejen jejímu muži to však přijde trapné.

Nastávající maminka už má jasno, jak by chtěla dceru pojmenovat. Nechala se inspirovat seznamovací aplikací. "Chci pojmenovat dceru Tinderleigh, protože jsme se před více než rokem s mužem potkali na Tinderu. Seznamka mi pomohla najít mou pravou lásku a myslím, že to jméno je perfektní," svěřila se na sociální síti.

Její manžel však takové nadšení nesdílí. "Myslí si, že je to trapné, a nechce, aby lidé věděli, že jsme se tak seznámili," postěžovala si těhotná žena.

Související obsah

Zastání nenašla ani u lidí na sociální síti. "Dopadne to tak, že bude vaše dítě v budoucnu šikanováno. Jsem pro jedinečná jména, ale tohle ne," napsal jeden z uživatelů.

Podle některých se její muž nestydí za to, jak se poznali, ale spíše za skutečnost, že by pojmenovali dceru po aplikaci. "Nevíme jistě, jestli je manžel v rozpacích z toho, jak se seznámili, nebo proto, že jméno Tinderleigh považuje za trapné. Je to manželka, kdo si to tak vykládá. Pak to prezentuje jako jeho názor," má jasno další člověk.

Mnozí dokonce začali vymýšlet svá vlastní jména podle toho, kde se s partnerem seznámili. "S manželem jsme se potkali v práci. Takže myslím, že bychom měli pojmenovat dítě Workleigh," zavtipkovala jedna žena. "Jsme staromódní. Poznali jsme se v kanceláři. Takže bychom možná mohli použít Cubicleleigh," přidala se další.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz