Co nás čeká

Horoskop na pondělí 23. ledna: Měli byste na sobě začít pracovat

Horoskop na pondělí 23. ledna: Měli byste na sobě začít pracovat
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Venuše ve Vodnáři vybízí k urovnání rodinných rozepří. Ale měli byste se dnes vyvarovat zbrklých rozhodnutí, nemusí vám přinést nic dobrého.

Beran

Venuše nacházející se ve Vodnáři přímo vybízí k urovnání rodinných rozepří. Ať už je domácí atmosféra nepříznivá z jakéhokoliv důvodu, nastal čas zapomenout na minulost, odpustit a konečně se usmířit. Uvidíte, že se uleví jak vám, tak i všem ostatním.

Býk    

Prošla si vaše rodina nepříjemným obdobím? Ať už jste si zažili cokoliv, nebuďte pesimisté a věřte, že časem se všechno vyléčí. Pomalu, ale jistě se začínáte zotavovat ze všech potíží. Stačí jen trpělivost a motivace dál pokračovat. Vytyčte si cíl.

Blíženci          

Nejste na tom finančně právě nejlépe? Nevěšte hlavu a nedělejte zbrklá rozhodnutí. I když se nabízí mnoho řešení, která se zdají být relativně jednoduchá, raději se jim obloukem vyhněte. Věřte tomu, že půjčka vám problémy spíš přidělá, než že by je vyřešila.

Rak    

Bez práce nejsou koláče. Přestaňte si konečně stěžovat na nepřízeň osudu a uvědomte si, že bez poctivé a tvrdé práce svých cílů nikdy nedosáhnete. Štěstí přeje připraveným a úspěchy nepřicházejí samy od sebe. Zapracujte na sobě a brzy se vše změní.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Rádi si v hlavě plánujete budoucnost. A ještě raději o svých plánech mluvíte. Je však velký rozdíl ve slovech a činech. Podívejte se do minulosti a popřemýšlejte nad tím, kolik snů jste zrealizovali. Okolí vás považujte za snílky, změňte to.

Panna 

Poslední dobou máte práce nad hlavu a to se projevuje na vaší náladě. Pokud jste dnes unavení a podráždění, raději se stáhněte do soukromí a nevybíjejte si zlost na svých milovaných. Odreagujte se fyzickou aktivitou či čtením své oblíbené knížky.

Váhy  

Opět se utvrdíte v tom, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci. Budete muset vynaložit dost peněz, abyste dali do pořádku jistou levnou cetku. Příště se proto soustřeďte na kvalitní produkty. Uvidíte, že vyšší investice se vyplatí.

Štír     

Zjistíte, že pracovně jste v časovém presu. Panika a hysterie vám v tuto chvíli nepomohou. Musíte postupovat systematicky. Ujasněte si priority a na těch pracujte především. Uvidíte, že zbytek se sám srovná. Chce to jen klid, a hlavně chladnou hlavu.

NOVINKA - VELKÝ TAROT 2023!
Zjistěte, co Vás čeká v novém roce 2023! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Střelec

Protějšek se s vámi dnes nudit rozhodně nebude. Vaše chování bude veselé, nápadité a přímočaré. Užijete si spoustu bláznivého dobrodružství a na dnešní den budete ještě dlouho rádi vzpomínat. Budete jako neřízená střela, takže pozor na problémy.

Kozoroh         

Dnes se rozhodně nemusíte bát konkurence. V práci budete excelovat a vyniknete nad všemi ostatními o několik tříd. I když to bude velice příjemný pocit, nedávejte své přednosti a schopnosti okázale najevo. Zachovejte potřebnou skromnost a pokoru.

Vodnář          

Kolegům budete přát úspěchy. I když je vaše radost z jejich výkonů upřímná, v hloubi duše toužíte po podobném štěstí. V tom případě však nesmíte jen sedět a nečinně čekat, až vám úspěch spadne do klína. Začněte na sobě pracovat. Jen tak zvítězíte.

Ryby  

Svému protějšku dnes nastíníte své představy do budoucna. Nebuďte zklamaní a překvapení, pokud je s vámi nebude sdílet. Nezapomeňte, že do té doby se toho může spoustu změnit. Berte proto dlouhodobé plánování s nadhledem. Partner to jistě ocení.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz