Zahraničí

Putina ničí vedlejší účinky léků. Změnil se k nepoznání, uniklo z Kremlu

Putina ničí vedlejší účinky léků. Změnil se k nepoznání, uniklo z Kremlu
Ruský prezident Vladimir Putin | Zdroj: Profimedia

Léčba údajné rakoviny ruského prezidenta Vladimira Putina si vybírá velkou daň, tvrdí zdroj napojený na Kreml. Na ruské sociální síti Telegram se objevily informace, že Putina trápí nepříjemné vedlejší účinky léků, které užívá. Podle jeho blízkého okolí se šéf Kremlu změnil k nepoznání, sužují ho bolesti, závratě, a dokonce přestal jíst.

Spekulace o zdraví ruského prezidenta se šíří celým světem. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dokonce zpochybnil, zda je Putin stále naživu. Podle tajných informací z Kremlu je představitel Ruské federace vážně nemocný. Léčba, kterou podstupuje, si na něm navíc vyžádala velkou daň.

"Podle informací z Putinova blízkého okolí se ruský prezident stáhl v posledních dnech do sebe. Téměř vůbec nevychází, nepřijímá žádné návštěvy a působí velmi znepokojeně," zveřejnil na ruské sociální síti Telegram kanál Generál SVR.

Související obsah

"Pro jeho zvláštní chování existuje několik důvodů. Léky, které užívá, mu způsobují slabost, závratě, nechutenství, což nemá dobrý vliv na prezidentův psychický stav. Obavy v něm vyvolávají i současné změny a velká rozhodnutí, kterým musí čelit," sdílel podle britského listu Daily Mail telegramový kanál a upozornil na odpor Rusů k mobilizaci.

"Začíná ho stresovat možný neúspěch na Ukrajině. Pokud Rusko ztratí kontrolu nad okupovaným územím, Putin bude čelit nepříjemným důsledkům a přijde o podporu ruské elity, což podkope současný režim v Rusku," popsal telegramový účet zprávy šířící se Kremlem.

Související obsah

"Celá válka se odehrává v hlavě nemocného muže s narušenou psychikou. Ten se snaží s sebou stáhnout co nejvíc lidí. Právě proto vyhrožuje jadernými zbraněmi," vysvětlil telegramový kanál.

Kyjev odmítl navržené příměří od Putina. Myslí si, že se jedná o past (1/2023):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz