Domácí

Speciální vysílání na Nově. Sledujte aktuální dění kolem prezidentských voleb

Cesta na hrad
Cesta na hrad | Zdroj: TV Nova

Budoucím prezidentem České republiky byl zvolen Petr Pavel. I nadále můžete na televizi Nova sledovat živé kontinuální volební vysílání, které běží na hlavním programu. Zároveň ho informačně doplňuje speciální vysílání TN Live. Reportéři přinášejí aktuální informace nejen z volebních místností, ale také ze štábů obou kandidátů. Těšit se můžete také na názory osobnostní veřejného života.

Desítky lidí v terénu, nejmodernější technika, živé vstupy přímo z místa dění. Tak vypadá sobotní volební vysílání na Nově, které odstartovalo ve 13 hodin. Kamery sledují oba kandidáty na prezidenta, oba volební štáby – Babišův na pražském Chodově, Pavlův v prostorech Fora Karlín. Kromě moderátorů jsou na místě i političtí reportéři, kteří přinášejí aktuální informace.

Další volební studio je přímo v sídle televize Nova na pražském Barrandově. "Přijdou tři hosté. Bude tady pan Žantovský, Alžběta Králová, politická marketérka, a bude tady pan Svoboda," navnadil na vysílání před jeho zahájením moderátor Rey Koranteng.

Související obsah

Výsledky voleb pak prezentuje Bára Divišová v přenosu z Alšova nábřeží. Příštím prezidentem se podle nich stane generál ve výslužbě Petr Pavel. 

Vedle kontinuálního vysílání na hlavním kanálu začalo už ve 12 hodin i živé vysílání TN Live. To můžou diváci sledovat nejen na internetu a videoportálu Voyo, ale i na chytrých televizích pod červeným tlačítkem.

"TN Live bude divákům nabízet odlišný obsah oproti tomu volebnímu vysílání na televizi Nova, ale budeme se vzájemně doplňovat," vysvětlil koncept vysílání vedoucí redakce pro program TN Live Vladimír Hoť.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz